Hello & Welcome to our community. Is this your first visit? Rejestracja
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
    Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
    Pochodzi z
    Szczecin
    Postaw Piwko!
    0
    20/9

[Poradniki] Forge of Empires

[PORADNIK] Jak szybko piąć się w rankingu ogólnym

Jak wszyscy wiedza nowa wersja gry wprowadziła Ranking Ogólny i jednocześnie nowy system naliczania punktów

zebrana kasa+zaopatrzenie / 300
    pkt za walkę /50

w ten sposób ZDECYDOWANIE promowane są osoby, prowadzące walki, choć sprawny "ekonomista" teoretycznie ma szanse tez w tym rankingu zaistnieć

niestety to tylko teoria, bowiem można wykorzystać pewien bug ( nie można tego inaczej nazwać skoro psuje on rozgrywkę)
    teraz więc pora na opisanie tego "magicznego " sposobu- myślę, że jeśli wszyscy będą o nim wiedzieć, rozgrywka choć trochę będzie sprawiedliwa:

nie wiem czy to jest celowe , czy jednak bug ( dla mnie tak- bo nie chce mi się wierzyć, że coś takiego ma sens)- można nabijać punkty w rankingu ogólnym prowadząc walkę z npc i podać się w momencie , gdy komputerowi zostaje 1 jednostka- w ten sposób dostaje się za taką walkę ( tylko do rankingu ogólnego , nie do wież pvp) około 50 punktów- tu ilości zależą od strat własnych, epoki , jednostek itp

jak to zrobić efektywnie:
    należy wybrać prowincje , w której nie ma jednostek dalekodystansowych- balisty, łucznicy, jazda itp- lub jest ich jak najmniej- tu DOSKONAŁY przykład to prowincja Cragshire- tam są wojownicy z claymore, którzy mają ruch o 3 pola- łucznicy robią więc z nimi co chcą - właściwie bez strat wybija się wszystkich- ALE PAMIĘTAMY- jedno zostawić i poddać się !!!

w ten sposób ma się za kilka minut około 50 punktów do rankingu ogólnego- proste wyliczenia- 20walk daje 1000 pkt itp itd

fakt- trzeba się nasiedzieć przy tych walkach, ale jeśli komuś zależy na punktach w rankingu ogólnym - to najłatwiejszy
    sposób

na koniec dodam- tak sam zrobiłem takie 2 walki - dla mnie to nuda i strata czasu , ale jeśli ktoś chce- proszę bardzo - myślę , że wszyscy powinni o tym wiedzieć

dla mnie to bug, który aż prosi się o usunięcie, albo po prostu zrobienie 2 osobnych rankingów- wojskowego i ekonomicznego - jak przykład mogę podać grę IKARIAM - tam takie osobne rankingi istniały już kilka lat temu
    Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

Pochodzi z
    Szczecin
    Postaw Piwko!
    0
    20/9

Odp: [Poradniki] Forge of Empires

Wiele walk w krótkim czasie w Forge of Empires

W krótkim czasie można Forge of Empires prowadzić szczególnie małych walk z przeciwnikami, którzy są wciąż nowe gry lub ich kont w grze online nie są już aktywne. Nieaktywni gracze mają bardzo małe jednostki bojowe, zwykle tylko około dwóch standardowych włóczników.W ramach tych małych walk można pozwolić komputerowi zrobić pociągi się, z najwyższej armii jest tu pan zapewnił zwycięstwo. Wystarczy upewnić się, w wielu walkach z rzędu w czasie do akcji swoich wojowników, ponieważ trochę obrażeń każdej walce. Odpowiadać tutaj zbyt późno, możesz stracić armie, które należy zastąpić wysokich kosztów i czasochłonne szczególnie.Jeśli wiesz, co wrogowie są wyposażone w bardzo małych armii do obrony, dostępu do nich wyłącznie z włóczników. Można je powielać niski, więc nie musisz się tak starannie obsługiwać armie. Zbuduj koszary dla dwóch włóczników, więc zawsze masz wystarczających dostaw dostępne.Oszczepnik to pierwsze jednostki, które mogą być szkoleni w Forge of Empires. W krzakach i lasach włócznicy mają dodatkowy bonus obronny, więc cierpieć mniejsze obrażenia od ataków.Wraz z twój wielki zakres ruchu czyni je idealnymi jednostki dla wielu bitwach. Ale kiedy jesteś na silną armię przeciwnika, można zrezygnować i wywiesić białą flagę przed Twoje armie zniszczona całkowicie. Dzięki czemu można zaoszczędzić sporą część swojej armii i nie tracić tyle czasu, to odbudować.Czy od jakiegoś czasu nie działa w tej grze, więc skorzystać z twoich jednostek ustawiony na "obronę armii". Więc sobie są dobrze zabezpieczone przed intruzami, umożliwiając im walczyć tylko z wielką stratą dla Ciebie.

Pochodzi z
    Szczecin
    Postaw Piwko!
    0
    20/9

Skuteczne badania w Forge of Empires

W grze na przeglądarkę Forge of Empires uruchomić wieś ​​przez wieki. Odkrywać nowe technologie, które umożliwią twój lud do rozpoczynania pracy w nowym wieku. W wojsku, ale również w produkcji, architektury, nauki, kultury i edukacji, to otwierają się nowe możliwości w zakresie badań i zapewnienia rozwoju wsi epoki kamienia do nowoczesnej metropolii.Jedno wielkie odkrycie może go nosić w swojej wsi epoki następnej. Tak to jest coś, od epoki kamienia do znacznie bardziej zaawansowanej epoki brązu, w którym wymyślać koła, a następnie już skonfigurowane armię chronić imperium. Z każdej epoki, badania wyzwania są większe i bardziej ekscytujące odkrycia. Aby pracować w Forge of Empires badań mogą umieścić Forge-punktów, z którego otrzymasz za godzinę automatycznie. Forge więcej punktów można zarobić na monetach i karo. Invest wymaganą liczbę punktów, aby odblokować następny osiągnięcie. Musisz także stworzyliśmy dodatkowe wymagania, takie jak wytwarzanie wymaganych towarów, monet wystarczająco lub akcji.Jeśli zbadać obszar, umieścić wyniki badań, a także przetestować je w twoim mieście. W wielu przypadkach, nowe osiągnięcia są droższe niż poprzednie możliwości, ale również dużo więcej opcji. Zatem budowa domów wyższych jakości trwa dłużej i kosztuje więcej niż pierwszych, chaty z epoki kamiennej. W tym celu można również zaoferować wiele więcej miejsca dla mieszkańców.

Pochodzi z
    Szczecin
    Postaw Piwko!
    0
    20/9

Miasto funkcjonowanie w Forge of Empires

Twoja dostatniego panowanie w grze na przeglądarkę Forge of Empires składa się z wielu różnych budynkach. Zaczynasz w epoce kamiennej z małym i nieistotnym miasteczku, które są uruchamiane przez wieki, aż wyrósł na wielkiego miasta i żywe.Na budowę budynków, potrzebujesz pieniędzy i zasobów, które zasługują z istniejącymi budynkami. Zyskasz podstawę do nowszych i lepszych budynków.Podstawą twojej wsi jest ratusz, który jest dostępny od początku dostępna. To przynosi 500 monet na co dzień. Każdy dodatkowy budynek musi mieć połączenie z ratusza. Według swojego wyniku można zbudować kilka budynków mieszkalnych, fabryk i budynków wojskowych i odznaczeń i instytucje kulturalne.W budynkach mieszkalnych sprowadzić ludzi Twoim mieście. To będzie płacić czynsz i są dostępne również jako żołnierzy i rzemieślników dostępnych. Szczęśliwsze są obywatele, tym wyższy dochód. Dlatego też powinieneś. Z dekoracjami i struktur kulturowych w zakresie wysokiego poziomu satysfakcjiW procesie produkcji swoich surowców i towarów produkować i zasobów dodatkowych budynków oraz dyplomacji i badań. Budynki wojskowe służą rekrutację i szkolenie żołnierzy, którzy bronią swoje królestwo w Forge of Empires, i pomóc zdobyć nowe terytorium. Dla wkrótce będziesz własny obszar, aby zawęzić i puchną swoje miasto.

Pochodzi z
    Szczecin
    Postaw Piwko!
    0
    20/9

Produkcji towarów, a zatem działają w Forge of Empires

Gra na przeglądarkę Forge of Empires jest oparty na historii gier walki. Walka z przeciwnikiem zajmuje centralną pozycję, dodatkowo, nie należy także lekceważyć handlu, bez których pracownicy mogą być silne i skuteczne.Badań jest ważnym obszarem w Forge of Empires, a dostać się do postępu badań, trzeba będzie różne materiały i towary takie jak marmur i tkaniny, które można wyprodukować. Jednakże, nie jest to możliwe, podczas gdy wszystkie potrzebne budynek o w pracy, jako że nie będzie wystarczająco dużo miejsca, jest dostępna, a to wymaga wielu mieszkańców, którzy zarządzają tych przedsiębiorstw. Rozpocznij więc budowa budynków, produkcja przynosi im premii. Jeśli produkują duże ilości tych surowców, dostać się na rynku okazja. Więc można kupić więcej ertauschen bardzo potrzebne surowce lub. Nie jest zatem konieczne jest, aby wszystkie surowce samodzielnie. Specjalizujemy się w szczególnie korzystnych lub szczególnie dobrze dla Ciebie erwirtschaftende towarów i rzeczy uporządkować dla dobrych stosunków handlowych.Naloty nie są możliwe, jednak jeśli potrzebujesz surowców. Najwięcej środków mają dość długi okres produkcji, tak bardzo szczęśliwy, po prostu gotowe towary są dostępne, które spadnie na rękach grabieży. Ponieważ ten typ to surowce uzyskać wyjątek, powinieneś już zająć na początku gry dla własnej produkcji i handlu.

Pochodzi z
    Szczecin
    Postaw Piwko!
    0
    20/9

Ataki turniej w Forge of Empires przygotować

Kiedy gra na przeglądarkę Forge of Empires potrzebują punktów, medali lub niektórych zasobów, atak na twierdzę wroga jest sposób na to. Wybierz każdy z właściwej strategii z powodzeniem konkurować z przeciwnikami.Aby dostać medale rywalizować w turniejach. Aby wziąć udział w turnieju, aby wygrać turniej odpowiedniej wieży należy ustawić do wymaganych jednostek i ich wyszkolić. Sam turniej trwa dwa tygodnie, w czasie których można konkurować w różnych bitwach. Ranking w ramach turniejów można znaleźć w wieżach PvP. Początek zrobić z brązu wieży Age.Upewnij się, że odpowiednie jednostki Bronze Age. Potężna armia, która może pasować również z zaawansowanych jednostek, około pięciu żołnierzy i trzech rockowej spin. Wystarczy spojrzeć na jednostki przeciwnika i zmieniać w zależności od swojej armii, więc zawsze są optymalnie dostosowane do przeciwnika.Ponadto, nie należy pozwolić walki komputera, ale kontrolować swoje jednostki ręcznie. To daje. Another przewagę nad jednostkami, które są kierowane przez komputer Lepsza armia sprzeciw jest ustawiona, tym więcej punktów można dostać za wygraną. Jednak ich straty w tym przypadku znacznie większe.1000-1500 punktów jest możliwe w przypadku zwycięstwa. Jeśli uda Ci się wygrać turniej w Bronze Forge of Empires, otrzymasz dziesięć medali, które można zakupić rozszerzenie zwycięstwa.

Pochodzi z
    Szczecin
    Postaw Piwko!
    0
    20/9

Innych graczy w Forge of Empires

Dla kolejnych udanych ataków w grze na przeglądarkę Forge of Empires jest zbudowanie pierwszego zadania ustawić żołnierzy i potężną armię. wskazówki dotyczące przygotowywania armii tutaj .Pierwsze oddziały znajdują się szybko, a potem nadszedł czas na badania, aby poprawić umiejętności żołnierzy. Spears, katapulty i oblężnicze ułatwiają żołnierze zwiększenie pracy i sukcesu w przypadku walki. Po pomyślnym badania, będziesz mieć dostęp do budynków, w których powiązanych dostosować broń i szkolą żołnierzy w twoich kontaktach. Twoi żołnierze są gotowi do walki, powiedz im do odpowiednich jednostek do ataku lub obrony.Dostęp do turniejów w Forge of Empires, gdzie można konkurować z innymi graczami i ich armie, będzie można uzyskać poprzez PvP wieży. W kilku województwach, zobaczyć drewniane wieże.Schwytać jednego z tych prowincji, tak, aby uzyskać dostęp do wieży. Możesz podbić wojowniczy prowincji lub pokojowego zajmują drodze negocjacji. Liczy się w końcu, że prowincja jest twoje.Wtedy twój udział w lukratywnym turnieju nic stoi na przeszkodzie.W turnieju podbić sąsiadujące z przeważającymi siłami wroga i strategia wyrafinowane. W siłach sprawach konfliktowych jest to, kto ostatecznie wzmocni. Im lepiej znasz mocne i słabe strony swoich wojsk może oszacować przeciwnika i wykorzystać teren na swoją korzyść, tym lepsze są szanse na wygraną, że przynosi im sławę, chwałę i bogate zyski. Twój wynik wskazuje, jak daleko jesteś w rankingu z zawodnikami. Otrzymasz medale dla swoich zwycięstw, które mają nie tylko wartość symboliczną. Możesz wymienić żetony na ekspansji gier, więc wasze miasto rosną i rosną i pozwolić podbić nowe terytorium.

Pochodzi z
    Szczecin
    Postaw Piwko!
    0
    20/9

Terrain exploit i inne sztuczki, aby walczyć w Forge of Empires

Do walki gra na przeglądarkę Forge of Empires nalegać zwycięsko, trzeba dobrze znać swoich wojsk i jak skorzystać z terenu wokół ciebie na swoją korzyść. Razu do jednostki nie kierują optyki.Reiter o poszukiwaniu dobra i przekazać wrażenie wielkiego niebezpieczeństwa. W rzeczywistości jesteś w Forge of Empires nie jest szczególnie przydatne, ale drogie jednostki. Zainwestuj w lepsze włóczników i procarzy. Są one znacznie bardziej skuteczne w walce i tanie i uzupełnić do późnego średniowiecza jeden z najskuteczniejszych walczącychMyślą tylko o atakach, które rozpoczynają się. Musisz także armię do obrony swoich terytoriów, tak aby Produkcja napastnicy nie wchodzą niezabezpieczone podczas ataku w rękach. Zbuduj więc silną obronę w celu ochrony cennych towarów jak marmur i wino. Odpowiedni punkt znajduje się w menu urządzenia. Twój sukces w bitwie nie zależy tylko od odpowiednich jednostek. Także teren i powinien rozważyć możliwy sukces wychowywanie żołnierzy. Użyj krzewy i drzewa jako pokrycie żołnierzy i włóczników.Procarze zawsze powinno być w pewnej odległości od celu. W kierunku wroga kopię zapasową tych ważnych sił z pomocą Spearmana i żołnierzy i chronić swoje oddziały atakujące.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12