Hello & Welcome to our community. Is this your first visit? Rejestracja
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
    Pochodzi z
    Szczecin
    Postaw Piwko!
    0
    7/5

[Boty - Hacki - Poradniki] Riot Zone

Riot Zone – strategiczna gra przeglądarkowa MMO od wydawcy Mail.Ru – największego producenty gier online w Rosji. Portfolio firmy obejmuje powyżej 70 gier cieszących się popularnością w różnych krajach. Mail.Ru Games jest laureatem wielu nagrod.

Poradnik dla początkującego?

Sniper.
    Powinien iść w Sukces oraz szybkość, atrybutem podręcznym może być wprawa, by nasza postać lepiej strzelała. Jeśli chodzi o broń nie żałujcie kupić jednej porządnej a potem ja ulepszać zawsze kiedy jest to możliwe.

Szturmowiec.

Najlepiej iść w Dokładność i wprawę, dodatkowym atrybutem (przynajmniej u mnie) jest sukces. Sam osobiście gram szturmowcem, bo nim mi się najlepiej gra. Używam broni AR-175 jak by ktoś pytał. Jedna z lepszych na niższych poziomach.

Grubas (zwany kaemistą).

U niego to tak dziwnie, różnie się w to wchodzi. Są dwie możliwości. Albo iść w wytrzymałość i szybkość, albo wytrzymałość i sukces. Atrybutami podręcznymi może być każdy atrybut, jak się ma tylko pesosy. To jest wedle upodobań, ja jednak polecam wytrzymałość i sukces, nie wiem czemu, po prostu wydaje mi się że tak jest najlepiej.

Kolejną ważną rzeczą są właśnie gwiazdy i peso.
    Co się tyczy peso - jeśli macie za dużo peso, albo i mało - zawsze kupujcie przynajmniej po 2 sztuki niebieskiego sprzętu: wzmocniony granat, precyzyjne naboje, wezwanie szturmowców, serwantka nieśmiertelności, symulator: stłumienie bólu. Używajcie ich ZAWSZE w bitwach pomiędzy frakcjami, 3v3 oraz w bitwie z napalonymi lekarzami czy jak to tam było. Nie używajcie ich w bitwach 1vs1 czy też u NPCtów - to nieopłacalne.

Pamiętajcie również by nie bać się ulepszać swoich najemników jak i broni! To wam się kiedyś zwróci a niejednokrotnie będziecie mogli wygrywać bitwy z góry przegrane (ot chodź by z lvl wyższymi od siebie)

No i gwiazdy, jeśli akurat nie zbieracie na coś konkretnego zawsze miejsce na bitwy pomiędzy frakcjami przynajmniej 4 gwiazdki by zakupić napoje: Twarda ręka+, Schiller+, ryży bawół+, farciarz+. A jak nie macie gwiazd kupujcie zawsze przynajmniej te za 50 peso.
    Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
    Pochodzi z
    Szczecin
    Postaw Piwko!
    0
    7/5

Odp: [Boty - Hacki - Poradniki] Riot Zone

W Żołnierzu Szczęścia w darmowej grze na przeglądarkę RiotZone gracze mogą wymieniać gwiazdy na żetony oraz rzucić wyzwanie fortunie. Wymianie podlegają tamże także wygrane żetony na gwiazdy .

Udział w Żołnierzu Szczęścia mogą brać gracze od 10. poziomu, którzy nie mają do spłacenia żadnej pożyczki.
    Selekcja przy wejściu do Żołnierza Szczęścia zastrzega sobie, że może nie dopuścić do gry określonych graczy. Wszystko zależy od siły postaci, jakości jego najemników oraz uzbrojenia.
    Należy również pamiętać o ograniczeniach wymiany gwiazd na żetony: Dziennie można wymienić co najwyżej 10 gwiazd . W przeciwieństwie do tego ilość żetonów, wymienianych na gwiazdy , jest nieograniczona.

Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.