witam !
Pewnie chcieliście dorwać bota do gry Soccer Star, ale nieznaleźliście go :/. W tym temacie pomoge go wam ZROBIĆ !
Funkcje bota :
- Trening
- Robienie zadań

Co potrzebujemy ?
Program Actionaz 2
Download :
[Download Actionaz 2.0.8.0 Free - Emulates mouse and keyboard input - Softpedia

Skan :
VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner

(jest to zainstalowany actionaz ! Zapewniam was że niema wirusów !)

Dobra. Instalujemy program, uruchamiamy go, logujemy się do soccerstar. Gdy uruchomimy prorgam mamy takie okno :

Linki sponsorowane

Klikamy new action i szukamy Opcji sleep. Po wybraniu ustalamy czas w ms (1000 ms = 1s.) ile ma czekać na pokazanie się okna przeglądarki.
Klikamy ok, tworzymy kolejną akcję i tym razem szukamy "Mouse Path" . Po kliknięciu OK klikamy "Choose path..." i określamy ściężkę (trzymając LPM) po jakiej ma się poruszyć myszka.
W tym wypadku jest to przycisk treningu.Gdy skończyliśmy określać scieżkę puszczamy przycisk.Ważne jest by w opcji Button wybrać no button Klikamy OK.

Znów tworzymy nową akcję ale tym razem wybieramy opcję "Click" zostawiamy to tak jak mamy ale edytujemy miejsce kliknięcia. By to wykonać
klikamy opcję "choose..." I klikamy na ikonkę treningu. Zatwierdzamy.

Co teraz mamy ?

- Mamy określony czas na pokazanie się przeglądarki.
- Przejście do okna treningu.

ALE JA CHCĘ TRENOWAĆ !

W takim razie robimy dalej :
Znów używamy opcji mouse path i określamy miejsce myszki. Chcemy np. Strzały na bramke - najeżdźamy na gościa od strzałów na bramkę.
Znów używamy opcji Click i wybieramy tego gościa.

Dobrze, ale musi zatwierdzić.

W takim razie znów wykonujemy najazd myszką na start i kliknięcię start.
Niewiem jak u was ale u mnie treningi trwają do 15 min (zobaczcie jak to jest u was)
i dajemy odpowiedni czas na sleep.
(1 min = 60 000 ms. 15 min - 900 000)

Po sleepie może znów wziąć trening czegoś innego lub pracę.

Możemy określić, któro zadanie ma robić (1, 2 lub 3), ale niemożemy wybrać najlepszego .
Tworzymy odpowiednio akcje by przechodziło nam dalej.

Razem do tego bota wykorzystujemy 3 funkcje :

- Sleep
- Click
- Mouse Path.

Resztę twórzczości zostawiam wam (Możecie przecież być kimś innym lub chcecie by robił co innego. Podstawy już macie teraz czas na tworzenie botów przez was. Niedługo wykonam bota do wpłacania pieniędzy na klub.)

Aha no i jak odpalić tego bota ?
Proste : Klikamy Execute. Przed tym zabiegiem mamy niżej możliwość ilości powtórzeń tego skryptu (repeat)

DOWNLOAD ("szkielet" bota) rozdzielczość 1280 x 1024
Pozycja : Bramkarz
Skrypt :
moj skrypt act

OPCJE Mojego Bota :
Obrona strzałów z głowy
Trening Podań
Wykonywanie zadań

Mój skrypt wygląda mniej więcej tak :
(Daję link do obrazka ponieważ jest duży)
http://imageshack.us.../mojskrypt.jpg/