Hello there, is this your first visit?
Rejestracja

Witamy na forum MMO Cheatres Team, na jednym z najwiekszych o tematyce Bot&HAck do gier MMO. Zachecamy do rejestracji i udzielania sie w społeczności.

Linki sponsorowane
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
 1. #1
  Pan Strugi
  Pan Strugi jest nieaktywny
  Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
  Dołączył
  Oct 2008
  Pochodzi z
  Szczecin
  Posty
  1,554
  Przydatne
  0
  Pomógł 0 razy w 0 postach

  [Poradniki] Garbage Garage

  Jak narazie brak poradników

  Linki sponsorowane
  Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

 2. Wolne miejsce Reklamowe
 3. #11
  Pan Strugi
  Pan Strugi jest nieaktywny
  Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
  Dołączył
  Oct 2008
  Pochodzi z
  Szczecin
  Posty
  1,554
  Przydatne
  0
  Pomógł 0 razy w 0 postach

  Odp: [Boty - Hacki] Garbage Garage

  Jak Nickpage w garażu śmieci działa

  Sieci i jest znane jako ważne dla sprzedawcy złomu. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do kumpli Ludolf w grze na przeglądarkę śmieci w garażu , który może osiągnąć więcej i zawsze być dobrze poinformowani, jak to wygląda na placach swoich sąsiadów i przyjaciół. Dlatego szanowni operatorzy Złomowisko teraz założyć własną osobistą stronę, na której zgłaszać na siebie.Na Twojej stronie, którą przedstawić siebie i swoją złomowisku. Udokumentuj swoje sukcesy i oferty, które są ważne w garażu śmieci i przedstawić swoją przestrzeń ze zdjęciami. Więc znajdziesz ważne informacje o znajomych i nawet konkurenci również z Nickiem Page, którą nazywamy bezpośrednio na liście rankingowej. Wgląd w miejscu i zdobyć innych graczy, nawet jeśli nie są przyjaciółmi z nimi, i zebrać cenne informacje, które można wykorzystać w czasie gry.Na stronie swojego osobistego znajdziesz wiele możliwości projektowych. Użyj własnego obrazu, dać strona charakter osobisty i wyróżniać się od innych graczy. Użyj kamery do góry ekranu, aby zrobić zrzut ekranu, co jest szczególnie przydatne, widok przestrzeni. Obraz wziąć bezpośrednio do swojej strony.


  Linki sponsorowane
  Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

 4. #12
  Pan Strugi
  Pan Strugi jest nieaktywny
  Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
  Dołączył
  Oct 2008
  Pochodzi z
  Szczecin
  Posty
  1,554
  Przydatne
  0
  Pomógł 0 razy w 0 postach

  Odp: [Boty - Hacki] Garbage Garage

  Przewodnik dla początkujących do Garbage Garage Część III: Black Market, Shop & Co

  Czytaj tutaj pierwszą i drugą część z przewodników dla początkujących garażu śmieci jak w trakcie gry na gry przeglądarkowe są udane. Na poziomie 4, można zaakceptować zadania.Kliknij mały budynek po przeciwnej stronie ulicy. Dla ukończonych questów dostajesz punkty reputacji. Blackmarket jest znowu dostępna od poziomu 5. Tutaj masz możliwość zakupu na trochę mini-gry do samochodu znacznie tańsze niż kosztowałoby normalnie. Tracisz minigry, cena jest droższa. W grę umiejętności porusza igła prędkościomierza. W odpowiedniej chwili, kiedy igła jest w zielonej części Wskaźnik prędkości jest w celu zabezpieczenia zniżki. Jeśli igła jest w strefie czerwonej, cena rośnie. Jeśli zgubili mini-grę, nie jesteś zobowiązany do zakupu samochodu.Czasami można znaleźć złomowanie pojazdów pozycji nielegalnych. Teraz masz do wyboru: Czy jesteś szczery i przynieść skradzionych towarów do policji? Aby zarobić trochę GDollar-nagroda i punkty reputacji. Lub można wykoleić się i sprzedają artefakty. Aby uzyskać prawdziwe GDollar więcej, ale call-ty bonus jest zabroniony. Na poziomie 10, warsztat włączony. Gdy masz garaż, możesz rywalizować w meczach Arena z innymi graczami. W warsztacie chcesz dostroić technikę i przygotować ich do walki. Utrudniać Ci specjalne przedmioty, że można kupić na bazarze lub patroszenia pojazdów uchwycić, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną na arenie. Można zwiększyć poszczególne atrybuty, takie jak życie, atak, obrona i szybkość pojazdu przez Kliknij przycisk + po atrybutu. Te koszty ulepszenia Gdollar. Gdy masz warsztat, bazar jest włączony.Tutaj możesz handlować z obiektów specjalnych. w meczach Arena, można kwestionować innych graczy na pojedynek, a nawet kwestionowane. Będą konkurować z samochodem z przeciwnikami i grać GDollar i reputację. Nawet przegrany dostanie nagrodę pocieszenia. Liczba walk dziennie jest ograniczona do 5. Powrót do pierwszej i do drugiej części z przewodników dla początkujących Garbage Garage  Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

 5. #13
  Pan Strugi
  Pan Strugi jest nieaktywny
  Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
  Dołączył
  Oct 2008
  Pochodzi z
  Szczecin
  Posty
  1,554
  Przydatne
  0
  Pomógł 0 razy w 0 postach

  Odp: [Boty - Hacki] Garbage Garage

  Przewodnik dla początkujących Garbage Garage części II: Pierwsze kroki w Procedurze Gier

  Przeczytaj tutaj na pierwszej części początkujących przewodników w garażu śmieci , jak was tak poprawnie w Złomowisko- Gra przeglądarkowa o początku. . Teraz do rzeczywistego gameplay z Garbage Garage Wszystko zaczyna się w momencie zakupu pierwszego samochodu złom z przyczepy do holowania. Kliknij na samochód, aby dowiedzieć się o cenę, ilość brakujących części, czas przetwarzania i energii niezbędnej do ratowania. Odliczanie pokazuje, jak długo to będzie aż do następnego samochodu złom zostanie dostarczona. kupił samochód teraz ziemie na jednym z miejsc parkingowych, z czego trzeba zacząć dwa kawałki śmieci w garażu. Na parkingu zaparkować samochód. W Scrab sklepie można zakupić dodatkowe miejsca parkingowe i zwiększenie wydajności komputera złomowisku. Kliknij pojazdu, w celu przetransportowania go na dźwigu i wykorzystać. Proces ten trwa kilka minut, aby zakończyć i będzie kosztować niewiele energii. Kliknij na zdemontowanych części pojazdu na odbiór. Niektóre części kończy się w garażu.Kliknij garażu i wybrać pełny schlachtetes pojazdu części, które chcesz sprzedać. To otwiera menu. Widzisz na tablicy ceny zakupu zapłaconej za samochód, a cena sprzedaży części zamiennych. Różnica pomiędzy tymi dwoma kwotami jest zgłaszane jako dochód. Wyższa cena sprzedaży poszczególnych części, większe krople swojej marży. Oprócz płyty, części są z pojazdu.Ceny części zamiennych zmieniać co dwie sekundy. Uważaj na ceny części, aby dowiedzieć się, kiedy można uderzyć wysoki zysk ze sprzedaży. Kliknij w odpowiednim momencie na "sprzedaż" przycisku w celu sprzedaży części zamiennych dla bieżącego wyświetlanego cenie. Ponieważ ceny w garażu śmieci często wahania ponad 100% podlegają, warto, sprzedaż nie mają zbyt wiele pośpiechu do działania, lecz czekać na cenę bardzo wysoką. Drugą połowę zdemontowanych części kończy się w magazynie. Te części nie można nawet dostać się do człowieka, ale trzeba być sprzedawane przez znajomych. Zysk z pozycji sprzedawanych jest fifty-fifty podzielone między kupującym i sprzedającym. Można również wprowadzić Złomowiska jej przyjaciół do magazynie sprzedać swoje części zamienne. Masz również możliwość deklarowania obiektów w ich magazynie, jak mogą zostać sprzedane i tym samym zapobieżenie udostępnianie. To ma sens, jeśli potrzebujesz elementów z magazynie lub we własnym Garbage questy Garage. ciąg dalszy ... z powrotem do pierwszej części
  Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

 6. #14
  Pan Strugi
  Pan Strugi jest nieaktywny
  Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
  Dołączył
  Oct 2008
  Pochodzi z
  Szczecin
  Posty
  1,554
  Przydatne
  0
  Pomógł 0 razy w 0 postach

  Odp: [Boty - Hacki] Garbage Garage

  Przewodnik dla początkujących do garaży Garbage, Part I: Pieniądze i pasek menu

  Z garażu na śmieci Ludolfs przedstawić zabawy symulacji biznesowej zabawa, w którym będziesz królem własnego złomowisku. Aby pomóc Ci rozpocząć grę, obraz Odtwarza wyjaśnione w tym przewodniku dla początkujących podstawowe mechaniki gry z gier przeglądarkowych , a dowiesz się, jak zarabiać pieniądze ze złomu. na pasku w lewym górnym rogu jest wyświetlacz reputację. Zdobywasz punkty reputacji przez zleceń spełniających, kupić dekoracje dla Twojego złomowisku i zaprzeczać walcząc na arenie. Czy wyświetlacz Połączenie jest wypełnione w całości, można uzyskać na poziomie. Twój obecny poziom jest wyświetlany po prawej stronie twojej reputacji. Podnieś swój poziom do odblokowania nowych obiektów i funkcji. Ponadto, twoja energia wyświetlane. Wiele działań przyniesie takich pojazdów w kabinie dźwigu i cannibalize kosztów energii. Wskaźnik zasilania wypełnia się automatycznie co kilka minut ponownie, tylko na wyższym poziomie. W nagłych przypadkach można również kupić Dosh z nową energią. Poza tym twoja energia wyświetlać Twoje finanse są widoczne. GDollar tworzą centralny waluty w garażu śmieci.Zasługujesz na to głównie Sprzedaż części zamiennych i Wygraj na arenie. Wprowadzić z GDollar kupić nowe pojazdy i zapewnić nowe elementy do swojej rupieciarni. Dosh jest premia waluta w garażu śmieci. Aby pomóc Ci określić energię, unikalne przedmioty i specjalne umiejętności dla arenie walczy od 10 poziomu. Wpisz Dosh mądrze, bo zasługujesz na to w grze jest niezwykle rzadkie. . Za prawdziwe pieniądze można Dosh ale także kupić w pasku na dole ekranu znajduje się sześć kart, które pozwalają, aby otworzyć następujące menu: . w "Scrab sklepu" do GDollar wydać kupując się do modernizacji ich złomowisku Z czasem ważne jest, aby zakupić ulepszenia, takie jak dodatkowe dźwigów do obsługi całego obciążenia. Oprócz ulepszeń również dużo ozdobników na Twój złomowisku oferowane. używać nie tylko do przegap firma wyjątkowy wygląd, ale również na zwiększenie renomy. Przesuń kursor nad obiektem, aby zobaczyć, ile punktów reputacji można go dostać. Zatrzymaj się po każdym poziomie w magazynie, może, nowe produkty zwolnione. "charakter" w menu można znaleźć statystyki podsumowujący bieg gry. Można również zapoznać się z osiągnięciami tzw. Osiągnięcia są trofea, które otrzymasz do wykonania określonych zadań. Każde osiągnięcie jest wyróżniona nagrodą od GDollar i / lub punktów reputacji. Termin "reklama" można włączyć złomowisko reklamową. Rozprzestrzeniać albo GDollar reklamy w gazecie lub na Dosh w radiu, telewizji lub Internetu. Reklama skraca czas trzeba czekać na nowy towar. Pod "wysokie noty" dla listy wszystkich śmieci Garge-graczy i ich rangi prądu.Kliknij "I", aby zobaczyć swoją Platziergung na wysokim liście rankingowej. Pod "Aktualności" można skontaktować się z Garbage Znajomi Garaż. Kliknij na "przyjaciół" można zaprosić znajomych do garażu śmieci i wysłać prośby przyjaciół do innych graczy. do drugiej części ...


  Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

 7. #15
  Pan Strugi
  Pan Strugi jest nieaktywny
  Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
  Dołączył
  Oct 2008
  Pochodzi z
  Szczecin
  Posty
  1,554
  Przydatne
  0
  Pomógł 0 razy w 0 postach

  Odp: [Boty - Hacki] Garbage Garage

  Walki na arenie Garbage Garage

  W grze na przeglądarkę śmieci w garażu nie tylko prowadzić do powstającej udanego złomowisku i sprzedaży części samochodowych. Ponadto, można zbudować z części złom zdemontowanych pojazdów i dodatkowych materiałów własnych wyścigowy z których możesz rywalizować z innymi graczami na arenie.Aby zdobyć sławę i chwałę walki, najpierw zbudować swój indywidualny pojazd konkurencji zgodnie z Państwa życzeniem. W tym celu trzeba najpierw zainwestować coś, bo w pierwszej chwili można zbudować za cenę 50.000 warsztatów, w których można zacząć majstrować przy samochodzie.Następnie musisz części do swojego samochodu, można dostać się na cięcia złomu samochodowego lub zakupić na bazarze.Jeśli pojazd jest wtedy kompletny, można konkurować na arenie na pierwszą walkę. Zwycięzca otrzyma GDollar i arena punktów, gra na wyższych poziomach także określić, które budynki można zbudować. Udział w turniejach na arenie staje się coraz ważniejsza, im dalej rozwijać się w grze.Zwalczania skuteczności i określenia stopnia zaawansowania pojazdu na arenie śmieci garaż, który pojazd zwycięsko z tej walki. Skuteczność walki z wrogiem można zobaczyć tutaj, stadium rozwoju, jednak pozostaje ukryte. Wybierz mądrze wrogów, a zatem budować w swoich własnych pojazdów elementy tylko z wysokim poziomem wyposażenia, aby mieć przewagę nad swoimi przeciwnikami.
  Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

 8. #16
  Pan Strugi
  Pan Strugi jest nieaktywny
  Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
  Dołączył
  Oct 2008
  Pochodzi z
  Szczecin
  Posty
  1,554
  Przydatne
  0
  Pomógł 0 razy w 0 postach

  Odp: [Boty - Hacki] Garbage Garage

  Znajdź przyjaciół w garażu śmieci

  Podczas demontażu wraków samochodów i innych pojazdów, sprzedaż części samochodowych i konstrukcji dedykowanej pomocy wyścigowy od dobrych przyjaciół jest zawsze mile widziane. Wgrze na przeglądarkę śmieci w garażu mogą być bardzo przydatne dla Ciebie i razem tworzą działanie wrakach też dużo więcej zabawy. Razem, można korzystać z sali Free, sprzedawać przedmioty swoich samochodów złomu i pomagać sobie nawzajem, aby zarówno poprawić reputację firmy wrakach a tym samym zwiększyć swoje zyski. Dodatkowo, będziesz po 24 godzin dla każdego nowo dodanego znajomego nagrody. Możesz dodać maksymalnie sumie 17 przyjaciół, skorzystać z nich i pracować z nimi.Przyjaciele tutaj można znaleźć garaż śmieci, w którym. Zapraszając je poprzez Facebook lub wpisz swój adres e-mail w grze, aby wysłać zaproszenie Jeśli Twoi znajomi już gra Garbage Garage, wystarczy wyszukać nazwę użytkownika i dodać go do swojej listy znajomych.Inną możliwością jest oficjalnym forum gry. Tu jest zwłaszcza wątek , napisz do wszystkich graczy, którzy wciąż szukają przyjaciół. Tutaj znajdziesz garaż śmieci-przyjaciół, że robią to samo co Ty i nadal chcą korzystać z zalet współpracy z innymi graczami.
  Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

 9. #17
  Pan Strugi
  Pan Strugi jest nieaktywny
  Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
  Dołączył
  Oct 2008
  Pochodzi z
  Szczecin
  Posty
  1,554
  Przydatne
  0
  Pomógł 0 razy w 0 postach

  Odp: [Boty - Hacki] Garbage Garage

  Entry-level wskazówek Garbage Garage

  Król wzrostem Złomowisko to duże wyzwanie - szczególnie jeśli zaczniesz tylko z Bastelbude małym podwórku. Aby upewnić się, że w garażu śmieci szybko stał się bohaterowie wrakach, dostaniesz kilka porad, aby zacząć w grze online .W swoim magazynie można znaleźć wiele elementów, które sprzedają i komu chcesz osiągnąć duże zyski. Niektóre części trzeba, ale także zmierzyć się z zadań, zadania gry. Więc nie są one sprzedawane przez swoich przyjaciół, możesz zaznaczyć odpowiednie części jak wcześniej unsellable.Obejrzyj codziennej złomowisku po rzeczy! Nawet jeśli nie masz czasu na dłużej w grze, to warto, bo to bonus do codziennego logowania. Każdego dnia można dostać się do GDollar. Po zalogowaniu się przez siedem dni z rzędu w grze, możesz nawet dostać Dosh walutę premium. Dla każdego dnia istnieje 50 więcej GDollar do maksymalnej sumy 300 GDollar że można dostać od ósmego dnia.Nie tylko zysk się liczy garaż śmieci, a Twoja reputacja jest kluczowe dla postępu w grze.Zainwestuj w tej dekoracji dla złomowisku. W przyjaznej atmosferze i kilka kwiatów rosnących swoją reputację i dostać więcej punktów reputacji. Również poprzez rozwiązywanie zadań zwiększa Twoja reputacja.Twój własny pojazd, zbudowany z części, które można znaleźć na złomowisku lub wygenerować tutaj jest ważną częścią garaży śmieci. Wygoda tych zadań od poziomu 10 do budowy garażu na nieruchomości. Spowoduje to odblokowanie więcej części po demontować samochody, a także znaleźć elementy do własnego pojazdu bojowego.
  Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

 10. #18
  Pan Strugi
  Pan Strugi jest nieaktywny
  Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
  Dołączył
  Oct 2008
  Pochodzi z
  Szczecin
  Posty
  1,554
  Przydatne
  0
  Pomógł 0 razy w 0 postach

  Odp: [Boty - Hacki] Garbage Garage

  Jakie są zadania w garażu śmieci

  Zaczynasz grę przeglądarka garaż śmieci z własnym śmietnisku, ale zawiera małe udogodnienia. Podczas gry, budować ją dalej i dalej. W tym celu należy wykonać wiele zadań. W regularnych odstępach czasu, pojazd dostawa przychodzi i oferuje Zmurszałego samochodów.Można kupić te wraki samochodów w celu rozłożenia na części składowe.Samochód jest zdemontowany, masz kilka opcji, w jaki sposób postępować z częściami. Możesz sprzedawać je bezpośrednio do najwyższej możliwej cenie. Z pieniędzy, że pacjent, więc można rozszerzyć złomowisko dalej i nabywania więcej wraki, ale także dekoracje i wiele więcej.Można również korzystać z części, aby zbudować nowy niestandardowy pojazd. Pojazd może być wyposażony w broń, a następnie użyć go do konkurowania z innymi graczami. Im dalej do przodu, bardziej niezwykłe są pojazdy, które kupujesz, demontaż i można dalej używać. Oprócz samochodów osobowych i ciężarowych, samolotów oferujemy Łodzie i zbiorniki szeroki wachlarz ciekawych rzeczy można sprzedać lub łączyć je w nowym pojeździe umiejętności specyficznych.Z własnym pojazdem, możesz konkurować na arenie garażu śmieci w stosunku do innych graczy.To nie jest tylko o, aby zakończyć wyścig z najszybszym, ale również skutecznie bronić się przed przeciwnikami dobrze wyposażone, a nawet do ataków.Garbage Garage zatem łączy zabawy ekscytujące wyścigi samochodowe o mocy handlowej symulacji. Równie zróżnicowane są zadania przodu.
  Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

 11. #19
  WinMo
  WinMo jest nieaktywny
  Średniak
  Dołączył
  Feb 2014
  Posty
  84
  Przydatne
  0
  Pomógł 0 razy w 0 postach

  Odp: [Poradniki] Garbage Garage

  Łodzie

  W Garbage Garage, aby rozpocząć pracę nad łodziami musimy posiadać warsztat, dok jak i rampy dla łodzi i miejsca parkigowe dla nich. Warsztat kosztować nas będzie 50 tysiący GDolarów, a Dok około 75 tysięcy GDolarów. Za rampę dla łodzi musimy zapłacić 10 tysięcy, a już za miejsca parkingowe dla łodzi połowę tej ceny, czyli 5 tysięcy GDolarów. Z poniższej listy dowiemy się jaką łódź i na którym poziomie możemy złomować, a także mamy pełny spis cen podzespołów.
  Tabela
  Nazwa Koszt LvL Kadłub Turbina Płyny Szyby Kotwica Silnik Akumulator
  Motorówka 750 G$ 15 314 157 251 141 62 377 47
  Łódź luksusowa 778 G$ 16 328 164 262 147 65 394 49
  Holownik 795 G$ 17 342 171 274 154 68 411 51
  Jacht 828 G$ 18 357 178 285 160 71 428 53


  - - - - - - - - - -

  Garbage Garage, czyli nieco o arenie, punktach walki itp.


  O ile to nie jest dziwne i dla Was to na Naszych autoszrotach w grze przeglądarkowej Garbage Garage możemy walczyć na specjalnie przygotowanej do tego arenie. Oczywiście do walki stają nasze samochody, więc liczy się Wasz inwencja twórcza, aby zwiększać maksymalnie wszystkie cztery wartości, które potrafią przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę. Otóż zwrócić musicie uwagę przede wszystkim na życie, poziom tej wartości mówi nam o tym jak dużo szkód/obrażeń może otrzymać nasze autko zanim rozpadnie się na części pierwsze.Sam Atak w sumie nie powinien zostać tłumaczony bo to oczywiste, że im wyższy tym większe obrażenia zadamy maszynie przeciwnika. O dziwi większy atak potrafi również zwiększać nasze szanse na krytyczne uderzenie. Istotnym czynnikiem podczas walki na arenie jest także Obrona, to ona decyduje o ile zmniejszone zostaną obrażenia jakie zadaje nam rywal, a także pozwala nam zwiększyć szansę na unik czy krytyczne uderzenie. W sumie podobnie działa Prędkość, im jest wyższa tym więcej ciosów unikniemy, a i krytyczne uderzenie nie powinno już być dla nas problemem.

  Jak ulepszyć atak/obronę/prędkość/życie?

  Wszystkie te wartości w Garbage Garage możemy podnosić za pomocą Ggdolarów i oczywiście wykonujemy to w naszych warsztatach. Można również wybrać się na bazar w grze, gdzie kupimy specjalne wyposażenie zwiększające określone statystyki.

  Czym jest wartość walki w Garbage Garage?

  Wartość walki to po prostu suma naszych statystyk, czyliAtak+Obrona+Życie+Prędkość=Wartość walki.

  Idziemy na bazar, czyli jak kupić dodatkowe wyposażenie!


  W grze nie da się nie zauważyć możliwości przejścia do specjalnego miejsca na zakupy, pokochają je kobiety (żartuje). Mowa tutaj o bazarze, gdzie kupimy niemalże wszystko co potrzebuje nasz samochód, powiedzmy że jest to pewnego typu arsenał dla każdego szrociarza. Uważajcie jednak bo są przedmioty, które zwiększą nasze staty, ale również są takie, które nałożą na nas pewne kary. Pewnym wyjątkiem jest tutaj broń, która dodaje wartości szkód, jednym słowem zwiększa zadawane przez Nas obrażenia. Nie kupujcie słabych broni bo to nie ma sensu wychodzić z byle czym na arenę.Ważne jest również, aby znać za każdym razem wybierając się na bazar ceny ulepszenia statystyk w naszych warsztatach, być może taniej jest to zrobić tam niż dokupować kolejne przedmioty.O jakości przedmiotów zakupionych na bazarze decyduje ilość punktów areny jakie posiadamy na naszych kontach.

  Czym są punkty areny w grze?


  Różnią się one nieco od wartości walki, gdyż punkty areny to także suma, ale statystyk walk, czyli liczymy tutaj zarówno nasze zwycięstwa, przegrane w stosunku do wszystkich odbytych pojedynków. W sumie na podstawie punktów areny tworzony jest cały ranking, więc aby być pierwszym nie wystarczy zbudować wypasioną furę. Naszą wartość i wyższość nad innymi udowadniamy co dziennie w walce i doświadczeniu.

  Ile punktów areny zdobędę po wygranej walce?

  Wszystko zależy od tego ile obie strony biorące udział w walce posiadali owych punktów przed pojedynkiem. Jeśli mamy dwóch graczy, gracza A i B, ten z A ma więcej punktów ataku niż B i gracz B wygra walkę to zdobędzie od A maksymalnie do 32 punktów areny. W przypadku, gdy gracz A wygra, a gracz B ma o wiele mniej punktów areny to może być sytuacja, w której gracz A w ogóle nie otrzyma żadnych punktów. Oczywiście punkty zdobywane przez wygranego zostają odjęte przegranemu, więc to uczciwy system rankingowy, nie sądzicie?

  Jak szybko zdobywać punkty areny?


  To proste, poszukajcie gracza, który ma nieproporcjonalnie wysoką pozycję i tym samym posiada bardzo niską wartość walki. Tacy powinni być dla nas łatwym łupem, ale to działa wo obie strony. Nie tylko Ty wiesz o tym sposobie więc wybijając się wysoko w rankingu szybko znajdzie się ktoś silniejszy, kto wykorzysta ten sam sposób na swoją korzyść, więc nie warto na siłę wbijać się na wyżyny list rankingowych bo możemy wzbudzić niezdrowe zainteresowanie naszą osobą.W grze przeglądarkowej Garbage Garage mamy kilka różnych metod walki/ataków. Może nie kilka bo w sumie dwa, ale jakoś tak mi się napisało – wybaczcie. Pierwszym sposobem na rozpoczęcie walki jest wejście na arenę, gdzie z automatu dopasuje nam system graczy w zbliżonych wartościach do naszych. Zarobić można sporo GGdolarów, więc warto. Ale niekoniecznie musimy wchodzić na arenę, bo wystarczy, że wyszukamy profil danego gracza i z tego poziomu możemy rzucić mu wyzwanie. W ten sposób to My decydujemy z kim walczymy i czy będzie o wiele silniejszy od nas czy o wiele słabszy (czego nie polecam – nie ma sensu).Dodatkowa korzyść z tego, że to my pierwsi zaatakujemy jest taka, że atakujący zawsze robi pierwszy ruch, czyli rozpoczyna walkę.

  Ile razy dziennie możecie atakować?

  Codziennie mamy możliwość przeprowadzenia pięciu ataków i tyle samo razy możemy i My zostać zaatakowani. Oczywiście płacąc Dosh zwiększamy ten limit.

  Ile GGdolarów otrzymam po walce?


  Najlepsze jest to, że niemalże zawsze wygrany jak i przegrany zarabia na walce. Kiedy wartości walki są identyczne po obu stronach to wygrany zgarnia 500 GGD, a nieszczęśnik, który poniósł klęskę tylko 50 GGD. Jeśli wygra słabszy to może otrzymać nawet do 750 GGD. Zaś mocniejszy w razie wygranej dostanie mniej niż 500 GGD.Aby zarobić jak najwięcej GGdolarów musimy wybierać przeciwników silniejszych (pod względem wartości walki), ale takich, z którymi mamy szansę wygrać.

 

 
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

 1. Poradniki Postaci
  Przez Axaros w dziale Poradniki
  Odpowiedzi: 24
  Ostatni post / autor: 23rd May 2011, 22:10
 2. Poradniki - Levelowanie 1-50
  Przez Axaros w dziale Poradniki
  Odpowiedzi: 9
  Ostatni post / autor: 31st January 2010, 08:26
 3. Poradniki do HLDS
  Przez Axaros w dziale Poradnik
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 10th June 2009, 00:51
 4. Poradniki
  Przez Axaros w dziale Poradniki
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 6th June 2009, 14:58

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •