Hello there, is this your first visit?
Rejestracja

Witamy na forum MMO Cheatres Team, na jednym z najwiekszych o tematyce Bot&HAck do gier MMO. Zachecamy do rejestracji i udzielania sie w społeczności.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaz wyniki od 1 do 10 z 11
 1. #1
  Pan Strugi
  Pan Strugi jest nieaktywny
  Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
  Dolaczyl
  Oct 2008
  Lokalizacja
  Szczecin
  Postow
  1 554
  Przydatne
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  [Poradnik] Drakensang Online

  Czarodziej Kręgu – Umiejętności

  Uderzenie pioruna – podstawowy atak, którym dysponuje Czarodziej na początku zabawy w Drakensang Online. Atak ten zadaje 50% podstawowych obrażeń (szkód). Wymagany poziom 1.

  Ognista Kula – atak ten zadaje 85% bazowych obrażeń wszystkim wrogom w promieniu 1,5 metra. Trafieni tym atakiem wrogowie będą płonąć przez 5 sekund otrzymując kolejne 10% obrażeń podstawowych. Bardzo dobry atak w walc z dużą grupą wrogów zwarciu. Wymagany poziom 2.
  Fala Mrozu – atak, który zamraża wrogó wokół Ciebie na 3,5 sekundu (2 sekundu w przypadku walk PvP). Fala mrozu zadaje 125% szkód podstawowych. Wymagany poziom 3.
  Porażenie piorunem – bezpośrednie trafienie zadaje 250% szkód bazowych, przeciwnicy w grupie otrzymują część tych obrażeń. Dodatkowo porażenie piorunem ogłusza wrogów na 1,5 sekundy (w PvP na o,5 sek). Jedna z najbardziej szkutecznych umiejętności w arsenale czarodzieja kręgu. Wymagany poziom 6.

  Portal – zaklęcie teleportujące Czarodzieja we wskazane miejsce. Wymagany poziom 10.
  Lodowa kula – lodowy pocisk, który przy uderzeniu rani wrogów w promieniu 1,5m zadając im 70% szkód podstawowych. Trafieni wrogowie mają na 5 sekund (3 w PvP) zmniejszoną prędkość poruszania się i ataków. Wymagany poziom 15.
  Meteor – ognista kula spadająca z nieba i zadająca wrogom w promieniu 3,5 m 107% bazowych szkód. Trafieni wrogowie będą płonąć przez 5 sekund otrzymując kolejne 20% szkód podstawowych. Wymagany poziom 20.
  Drakensang Online Esencje
  Esencje w przypadku Czarodzieja Kręgu możemy nazwać amunicją dla naszych magicznych umiejętności. Zwiększają zadawane obrażenia i z każdego maga mogą uczynić maszynę do zabijania. Esencje są w Drakensang Online bardzo ważne, szczególnie w przypadku walk PvP.
  Esencja bojowa – zwiększa zadawane obrażenia. Jedyna esencja, którą możemy kupić za walutę z gry (a nie za Mroczne Monety). Premia do obrażeń zależna jest od naszego poziomu. Czasem możemy zdobyć tą esencję z pokonanych potworów.
  Esencja bitewna – do kupienia za Mroczne Monety, czasem także zdobędziemy ją jako łup z pokonanych mobów. Zwiększa zadawane obrażenia o 100%. Za 999 esencji (zużywane przy każdym ataku) zapłacimy 300 Mrocznych Monet,
  Essence of War – do kupienia za Mroczne Monety, nie wypada z potworów (lub dzieje się to bardzo rzadko), zwiększa zadawane obrażenia o 200%. Zabójcza rzecz w walkach PvP, w PvE używana głównie przeciwko bardzo trudnym bossom.
  Esencja Zniszczenia – najsilniejsza z esencji, oczywiście do kupienia tylko za Mroczne Monety. Zwiększa zadawane obrażenia o 300%. Nie można jej zdobyć w trakcie lootowania mobów.

  Czarodziej Kręgu Bronie
  Wybór broni dla naszego maga to sprawa raczej indywidualnego wyboru. Można wyróżnić 3 podstawowe zestawy broni dla Czarodzieja Kręgu w Drakensang Online.
  Różdżka + Orb – najbardziej defensywny zestaw. Orb daje bonusy do wartości zbroi i szansy na zablokowanie. Niezły zestaw do walczenia samemu z bossami, słabiej sprawdza się w PvP. Zestaw można nieco polepszyć dodając do naszych broni diamenty. Przy takim zestawie raczej nie będziemy zadawać bardzo dużych obrażeń.
  Różdżka + Księga – najczęściej spotykany zestaw. Księga mocno zwiększa wartość krytycznego ciosu. Dobrze sprawdza się zarówno w PvP jak i PvM.
  Laska – broń zadające największe obrażenia zmniejsza jednak nasze szanse na wysoką obronę i wartość krytycznego ciosu. Podsumowując tej broni warto używać tylko jeśli posiadamy legendarną, unikalną broń.  Linki sponsorowane
  Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

 2. Wolne miejsce Reklamowe
 3. #2
  Pan Strugi
  Pan Strugi jest nieaktywny
  Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
  Dolaczyl
  Oct 2008
  Lokalizacja
  Szczecin
  Postow
  1 554
  Przydatne
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Odp: [Poradnik] Drakensang Online

  Drakensang Online – poradnik dla początkujących.

  Drakensang Online – tworzenie postaci
  Tworzenie naszego bohatera w Drakensang Online to bardzo prosty proces. Po pierwszym zalogowaniu się na serwer zostaniesz skierowany do tworzenia postaci. Na chwilę obecną do wyboru są 2 klasy: Czarodziej Kręgu i Rycerz Zakonu Smoka. Możemy również wybrać imię, budowę ciała i fryzurę naszego bohatera. To jaką klasę wybrać zależy od tego jaki styl gry preferujemy. Rycerz Zakonu Smoka to typowy wojownik skupiający się na walce wręcz, natomiast Czarodziej Kręgu specjalizuje się oczywiście w używaniu magii i walce na dystans.

  Drakensang Online – klawiszologia
  Poruszanie się i sterowanie w Drakensang Online jest stosunkowo proste i intuicyjne, dla początkujących przedstawiamy jednak klawiszologię:
  Klawisze paska akcji:
  1-6 – uruchamiają umiejetność umieszczoną w odpowiednim slocie na pasku akcji.
  LPM – Aktywuje umiejetość przypisaną do lewego przycisku myszy.
  RMB – Aktywuje umiejetość przypisaną do prawego przycisku myszy.
  TAB – zamienia umiejętnośc przypisaną do klawisza TAB z umiejętnościa przypisaną do prawego przycisku myszy.
  Pozostałe klawisze:
  I – otwiera okno ekwipunku.
  C – otwiera okno statystyk bohatera.
  S – otwiera okno umiejętności.
  Q – otwiera okno Questów.
  T – otwera okno sklepu.
  M – otwiera mapę obszaru, w którym jesteś.
  CTRL+M – otwiera mapę całego świata.
  SHIFT – trzymając SHIFT unieruchamiamy naszą postać w miejscu, dzięki temu możemy atakować bez obaw, że nasz postać przypadkiem się przemieści.
  ENTER – otwiera lub przełącza na okno czatu.
  Drakensang Online – Questy
  Zaraz po rozpoczęciu gry w pobliżu znajdziesz postać NPC, od której będziesz mógł otrzymac pierwszy questy – jest to Valery. Nad jej głową widoczny będzie niebieski znak zapytania. Postać z takim znakiem nad głową zawsze będzie miała dla Ciebie jakiś quest. Kliknij na Valery lewym przyciskiem myszy i w oknie dialogowym wybierz quest Ścieżka przeznaczenia (Path of Destiny). Zobaczysz szczegóły dotyczące questa : cel zadania, nagrodę za jego ukończenie itd. Dany quest musimy jeszcze zaakceptować aby móc go rozpocząć. Wszystkie zaakceptowane przez nas questy możemy obejrzeć o oknie questów, otwieranym przyciskiem Q. Niebieski znak zapytania nad głową bohaterów NPC oznacza, że aby ukończyć quest powinniśmy z nimi porozmawiać.


  Drakensang Online – walka
  W obszarze startowym będziesz miał dostęp tylko do jednego podstawowego ataku. Po dotarciu do pierwszego miasta Grimsford otrzymasz dostęp do nowych umiejętności. Samo atakowanie jest banalnie proste, klikamy lewym przyciskiem na potworze i nasza postać zaczyna go atakować przy pomocy aktywnego akurat ataku/umiejętności.
  Drakensang Online – miasta
  W Drakensang Online to bezpieczna przystań, w której możemy kupować i sprzedawać przedmioty, uczyć się nowych umiejętności, otrzymywać nowe questy czy porozmawiać z innymi graczami. Większość kupców w mieście będzie miała te same przedmioty, które możesz nabyć otwierając okno sklepu (przycisk T), ale możesz im także sprzedać niepotrzebne przedmioty. Unikalnym kupcem jest kowal, jest to jedyny handlarz, który może naprawiać Twój ekwipunek.
  Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

 4. #3
  Pan Strugi
  Pan Strugi jest nieaktywny
  Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
  Dolaczyl
  Oct 2008
  Lokalizacja
  Szczecin
  Postow
  1 554
  Przydatne
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Odp: [Poradnik] Drakensang Online

  Zadania poboczne

  ZP1 Egzamin

  Zadanie otrzymasz od Runkela M1(4). Masz mu pomóc w wykonaniu zadań egzaminacyjnych zorganizowanych przez Gildię Złodziei.
  1. Wykonaj pierwsze zadanie
  Pierwsze zadanie brzmi: „Znajdź skrzynię w kaplicy Avesa i ukradnij jej zawartość”.
  2. Znajdź skrzynię i otwórz ją
  Skrzynia M1(7) leży zaraz przy kapliczce. Otwórz ją i zabierz zaszyfrowaną notatkę .
  Nagroda: notatka
  3. Przekaż wiadomość Runkelowi
  Wróć do Runkela i daj mu znalezioną w skrzyni notatkę .
  4. Wykonaj drugie zadanie
  Odszyfrowana treść wiadomości jest następująca: „Znajdź klucz i drugi trop w kurniku na farmie.”
  5. Znajdź klucz
  Przekonaj Biingę do oddania Ci psiej kości lub okradnij ją. Daj kość psu i idź do kurnika, gdzie znajduje się klucz i kolejna notatka.
  Kurnik M1(9) strzeżony jest przez psa. Musisz dać mu psią kość , która jest w posiadaniu Bingi Meadowbolt M1(8).
  Opcja 1: Okradnij ją.
  Opcja 2: Porozmawiaj z nią i używając swoich umiejętności społecznych przekonaj do dania Ci psiej kości .
  Kiedy już zdobędziesz kość , daj ją psu. Będziesz mógł wejść do środka i zabrać z kurnika klucz oraz kolejną notatkę .
  Nagroda: notatka
  6. Przekaż swe odkrycie Runkelowi
  Ponownie daj Runkelowi wiadomość do odszyfrowania.
  7. Wykonaj trzecie zadanie
  Odszyfrowana treść to: „W ruinach starego młyna jest skrzynia. Otwórz ją i weź z niej wiadomość.”.
  8. Skrzynia w starym młynie
  Skrzynię M1.2(3) znajdziesz w piwnicy młyna M1(17). Otwórz ją i wyciągnij notatkę , która zawiera dane na temat łącznika z Gildią Złodziei w Ferdok.
  Nagroda: notatka
  Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

 5. #4
  Pan Strugi
  Pan Strugi jest nieaktywny
  Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
  Dolaczyl
  Oct 2008
  Lokalizacja
  Szczecin
  Postow
  1 554
  Przydatne
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Odp: [Poradnik] Drakensang Online

  Jak grać i inne wskazówki dotyczące Goodgame Imperium

  Goodgame Imperium i ich różne warianty gry. Oprócz dobrze zbudowanego zamku trzeba funkcjonowania gospodarki i silną armię w grze na przeglądarkę przyspieszenia ich pracy.Dobre wprowadzenie do Goodgame Imperium dostać grając przez samouczek. Otrzymasz wyjaśnienia różnych budynków i obiektów i rozwiązywać różne, ale bardzo proste zadania, gry, które oferują pewien wgląd w funkcji gry. Zamek jest w sercu swoim imperium. Tak, że nie są bezbronni wobec ataków wroga, należy opierać się na silnej obronie swojego zamku: pouczać was chronić mury zamku i budować wieże i bramy zamkowej od jak najwcześniej, by być gotowi do ataku. Rzucanie kamieniami i gorący pak zapewniają, że Twoi wrogowie zaczynają bezskutecznie szturmować zamku.Wewnątrz zamku jest gospodarka. Różne firmy produkcyjne działają ręka w rękę. Budować te zakłady od początku. Dla pracowników w swoim zamku, musi mieć wystarczające domów i żywność dla mieszkańców, jak również surowców i materiałów budowlanych na rozbudowę swojego budynku. Jedź zatem podatek swoich mieszkańców, więc Skarb Państwa jest zawsze przepełnione.Na dobry nastrój zdobienia elementów, ale także z pręgierzem dla odstraszenia.Tylko silne oddziały do ​​ataku, można nawet dmuchać w zamkach swoich sąsiadów. Zaplanuj strategię ataku i umieścić swoje oddziały odpowiednio. W tym celu można skorzystać z kilku opcji.To do ciebie, aby to, czego i jak skupienie połączyć swoje oddziały. Bez walki armii radosnym dostaniesz razem, ale nie w Empire Goodgame. Dlaczego warto inwestować czas i pieniądze w dobrym zespole.
  Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

 6. #5
  Pan Strugi
  Pan Strugi jest nieaktywny
  Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
  Dolaczyl
  Oct 2008
  Lokalizacja
  Szczecin
  Postow
  1 554
  Przydatne
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Odp: [Poradnik] Drakensang Online

  Mistrzostwa i esencje w Drakensang Online

  Ich bohater, w grze na przeglądarkę Drakensang Online musi składać się z przygody, posiada wiele różnych umiejętności. Te mistrzostwa określić, jak dobrze może odciąć walkę i co twój bohater może pokonać swoich przeciwników najbardziej. Kiedy Zmień swoje umiejętności w mistrzostwach, że kombinacja umiejętności do tego typu charakteru i swojej głównej broni i pasuje do ataku. Przez mistrzowskie wykorzystanie łuku wyznaczonym o mistrzostwach celów pokojowych, weteran Longbow, zwiększona ścięgna i kontrolowania markera. Tutaj możesz wypróbować różne wartości, aby znaleźć właściwą kombinację.Dealer istota w Drakensang Online oferuje esencji, z którym można zwiększyć obrażenia radzą sobie w walce. W zależności od poziomu, można uzyskać osiem różnych esencji, które różnią się w ich produkcji szkody i ceną.Najniższa linia jest słabsza esencja walka o pięć srebra, co zwiększa obrażenia o pięć punktów.Jest już na poziomie pierwszym. Zwykle istota walka z poziomu dziesięć zwiększa obrażenia o 16 punktów za 30 srebra, są większe istota walka to na poziomie 20 do 35 srebra i zwiększa obrażenia o 26 punktów. Na poziomie 30 można kupić za 40 srebra istocie potężnej bitwy i skutku więc zwiększyć obrażenia o 34 punktów. 40 punktów więcej szkód powinny być kierowane do epickiej istocie walka o 45 srebrnym poziomie od 40.Istnieją również trzy esencje, które są już dostępne z poziomu pierwszego, ale muszą być opłacone w Adermant premii walutowym. Do 300, 600 lub 1200 Adermant zwiększenia obrażeń istoty, istota bitwy wojny lub Essence of Destruction do 100, 200 i 300 procent.
  Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

 7. #6
  Pan Strugi
  Pan Strugi jest nieaktywny
  Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
  Dolaczyl
  Oct 2008
  Lokalizacja
  Szczecin
  Postow
  1 554
  Przydatne
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Odp: [Poradnik] Drakensang Online

  Mieszane recenzje dla Drakensang Online

  Jest dużo do zrobienia, jeśli są na świecie, z drugiej gry przeglądarkowe Drakensang Onlinespadku. Użyj. Kilka małych wskazówek, aby odnaleźć drogę szybko i postępy w grze Najprostsza metoda, dzięki której można zarobić korzyści, kosztuje tylko trochę czasu: Codziennie można dostać się do zalogować się do gry nagroda wzrasta jeszcze bardziej, gdy zarejestrujesz się na kilka dni z rzędu w grze. Więc zainwestować czas, aby zalogować się na codzienne krótkie i odebrać swoją nagrodę.Złoto można zarobić w Drakensang Online w tym poprzez rozwiązywanie zadań. Wykonania zadania, otrzymasz punkty doświadczenia, złoto i czasami nawet premii przedmiotów. Niektóre z tych zadań można grać wiele razy. Czy rozwiązać problem raz, nie będziesz już doświadczenie, ale zdobyć złoto i przedmioty, a może poprawić dzięki czemu pula pieniędzy.Innym źródłem dochodów w Drakensang Online jest walka z potworami. Oprócz punktów doświadczenia, są także zyski w Antermant, waluty premium, i przedmiotów. Jednakże, można dostać więcej punktów doświadczenia tylko przeciwnika, że ​​jesteś o równe. Znacznie słabsze przeciwnicy już żadnych punktów doświadczenia, ale nadal esencje Andermant i kryształy mądrości. Możesz zidentyfikować tych przeciwników, bo wasze imiona zapisane są w kolorze szarym. Jeśli potrzebujesz dobrego sprzętu w celu przygotowania dla niektórych szczególnie trudnych zadań, z góry na walkach grupowych. To będzie uzyskać poprzez żadnego doświadczenia, ale sława i chwała punkty mark, które można wymieniać na drabinie Arena przed prostymi lub nawet wiele zaklęte przedmioty. Więc jesteś gotowy, aby utrzymać ciężkie walki. Można również pojedynki grupowe dla szybkiego transportu plecami do miasta w użyciu. Jeśli jesteś głęboko w lochach znaleźć teleporter, rozpocząć walkę grupy. Po zakończeniu walki, jesteś automatycznie w mieście może nadal zbierać zyski i mają długa droga z powrotem zapisywane zamiast były zaangażowane w ekscytujących walk
  Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

 8. #7
  Pan Strugi
  Pan Strugi jest nieaktywny
  Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
  Dolaczyl
  Oct 2008
  Lokalizacja
  Szczecin
  Postow
  1 554
  Przydatne
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Odp: [Poradnik] Drakensang Online

  Przewodnik dla początkujących: Dragon Warrior w Drakensang Online

  Znasz już wspomagających wsiadanie dla Spellweavers i Ranger w Drakensang Online .Poniżej można oczekiwać początkujący przewodnik Smoczym Wojownikiem. General jest Dragon Warrior, Drakensang Online, klasyczny wręcz. On może być zarówno jako zbiornik (obrońca) gry z jedną ręką broń i tarczę lub jako potężny DD (dealer szkoda = Non-truciciele) z bronią dwuręczną.Ale nawet w przypadku korzystania z jednej ręki broń i tarczę, nie jesteś jak w wielu innych grach, zbiornik czysty, ale nadal powoduje wiele szkód, w stosunkowo krótkim czasie. Jednak można używać dwuręcznych broni, oczywiście, spowodować więcej szkód. wybór broni Wybór właściwych broni jest bardzo ważny, ale to nie znaczy, jednoręczne bronie są lepsze niż dwuręcznych broni, lub odwrotnie. To zależy w dużej mierze od stylu gry. Ogólnie, z jedną ręką broń może uderzać szybciej niż dwuręcznych broni i miecze są szybsze od osi, z kolei szybciej niż Mace. Ale powodują Mace najwyższe podstawowe obrażenia. Warto tu porównać wartość DPS (Damage na sekundę Obrażenia = na sekundę) broni ze sobą, ponieważ broń o najwyższych DPS-wartość akcji w ten sposób największe szkody w określonym czasie. Innym kryterium jest gniew. Ponieważ Dragon Warrior ma dwa rodzaje energii, jego życia i jego gniew. Energia życia tracisz, gdy jesteś ranny przez przeciwników, i załadować ponownie gojenia eliksirów. Złość jest jednak coś zupełnie innego. Dla każdego trafienia, można spowodować, że opłaty na niektóre z gniewu. To z kolei może zastosowanie dla swoich umiejętności, takich jak Round-Up. Oznacza to, że szybciej można uderzyć, szybciej też pobiera swój gniew. teraz do bezpośredniego porównania między tarczą i dwuręczną broń. Twoja tarcza daje przewagę do absorbowania obrażeń, gdy jesteś otoczony przez wrogów. Stanie się to dla ciebie jako wręcz dość często. Z osłoną, należy zatem przetrwać znacznie dłużej. Niemniej jednak, dwuręczna broń nie jest tak źle, bo możliwości uszkodzenia powodują wojownika względem uszkodzenia podstawowej broni. Dlatego, utrata zdolności broni wyposażony dwuręcznego prostu jest znacznie wyższa. osobista decyzja jest zmienna. Zawsze zrobić jedną ręką broń, tarczę i oburącz broń z niego, a następnie wybrać broń z sytuacji. Przeciwko wielu przeciwników pomagając broni ręcznej i tarczy, przed szefami wolą dwuręcznej broni. Tak można w późniejszych poziomach dostosować do potrzeb swojego zespołu.Do Smoczym Wojownikiem na początku podczas gry spojrzeć przez ramię, wygląda po prostu na tym filmie. Może to pomoże Ci w wyborze klasy.

  Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

 9. #8
  Pan Strugi
  Pan Strugi jest nieaktywny
  Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
  Dolaczyl
  Oct 2008
  Lokalizacja
  Szczecin
  Postow
  1 554
  Przydatne
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Odp: [Poradnik] Drakensang Online

  Przewodnik dla początkujących: Spellweavers w Drakensang Online

  Poniżej znajdziesz początkujący przewodnik Spellweavers w Drakensang Online . Jednak stwierdzenie cieszą niektóre z ostrożnością, ponieważ gra jest jeszcze w fazie beta, a zatem nie może całkowicie zmienić. General Spellweavers to klasyczny rangers, co odpowiada standardowej archetyp maga. Tak na przykład, można rzucać kule ognia na przeciwnika i umocnić się w lód. Jeśli następnie, ale raz w niebezpieczeństwie, ale można również użyć zaklęcia like teleportacji do ucieczki z niebezpieczeństwa. Jego podstawowe cechy są energia życia i many.życiowa energia jest wykorzystywana przez przeciwników do atakowania go, a oni będą nasyceni czasie lub za pomocą mikstury lub piłki ponownie. Mana jest konsumowana przez magicznego kręgu maga. Również wypełnia w czasie lub Mana Potions ponownie. Oto krótki przegląd możliwości Spellweavers. Magic Missile Magic Bullet to podstawowy atak maga. Mimo, że nie jest bardzo silny - tylko 55 procent wartości szkody - ale kosztuje bardzo mało many i dlatego może być stosowany bardzo często. Fireball Fireball jest drugi powód ataku na rzucającego. Po zderzeniu on spowodował 85 procent uszkodzenia podstawowego i stawia przeciwnika na 5 sekund, a następnie podpalony. To sprawia, że to dopiero początek tego, gra z najsilniejszych ataków na jednym przeciwniku. Frost Nova Frost Nova jest bardzo skutecznym "cc-umiejętność".Cc nazywa Controll Crowd i oznacza tyle grup kontrolnych. Ponieważ przez Frost Nova można zamrozić wszystkich wrogów w najbliższym otoczeniu przez 3,5 sekundy, a następnie edytować je z innych czarów. lightning Jednym z durchschlagendsten magii jest piorun. Skierowany jest do 250 procent odszkodowania, ale musi być umieszczony dokładnie. Należy używać najlepiej najpierw frost nova mrozu lub wiatru do unieruchamiania przeciwnika. Teleport Dzięki możliwości teleportacji, możesz się teleportować w dowolne miejsce na polu bitwy. Można zatem łatwo uciec z niebezpiecznych sytuacji i uniknąć najbardziej niszczycielskie ataki. Dlatego należy zawsze mieć ten czar w pasku umiejętności. piłkę lód zdolności, która sprawia, że średnio-wysokie obrażenia i spowalnia wrogów. Można to zrobić bez twojej przygody z pewnością dlatego, że są dużo bardziej efektywne, na przykład, z Frost Nova i piorunów. Chain Lightning Tu wystrzelić kulę błyskawica z przeciwnika do kolejnego skoku - czy do każdego skoku, ale uszkodzenia mniej. Użyj go, więc najlepiej przed wielu słabych przeciwników, takich jak pająki czy smoków. Więcej o innych umiejętności można nauczyć się w drugiej części obrazu gry początkujących Guides : Spellweavers w Drakensang Online.

  Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

 10. #9
  Pan Strugi
  Pan Strugi jest nieaktywny
  Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
  Dolaczyl
  Oct 2008
  Lokalizacja
  Szczecin
  Postow
  1 554
  Przydatne
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Odp: [Poradnik] Drakensang Online

  Przewodnik dla początkujących: Spellweavers w Drakensang Online (2)

  Tutaj mamy kontynuować Przewodnik dla początkujących do Spellweavers z Drakensang Online. Jak w pierwszej części prezentujemy kilka kluczowych zdolności maga Kręgu temu, z którym opracowuje dobrze przygotowany do walki z przeciwnikami wszelkiego rodzaju kryć Jak Spellweavers przez naturę może nosić tylko cloth armorów, bierze w walce bardzo szybko wiele szkód. Tutaj rangers wroga są szczególnie silne, gdyż rozdać bardzo wysoką szkodę. Należy jak ranger najlepiej spojrzeć na okładkę. Ranger posiada mianowicie zależy od was poznać i możesz jeszcze z umiejętności takich jak meteor lub Lightning (funkcje nie wymagają linii wzroku) zniszczyć. Z hordy melee klasy, jednak zawsze należy starać się utrzymać w ruchu podczas fotografowania leave: Im więcej chodzić, mniej zrobisz melee ataki. Najlepsze jest to tak zwany "Kitten" jest. Zawsze poruszają się w kręgu wokół wroga, a następnie chwycić to znowu i znowu.Jeśli robimy to wtedy, ale raz w niebezpieczeństwie, po prostu teleportować z niebezpieczeństwem.zniszczenie To najpotężniejsza broń maga Circle. Oni ogień wiązkę, że każdy zespół w belce zadaje 500 procent uszkodzenia bazy. Zdolność ta szczególnie skutecznie, należy spowolnić przeciwnika, gdy są one w rzędzie, z zamrażania wiatr. Frostwind Ten czar skoncentrowane są na małym uszkodzeniem, ogłusza i spowalnia przeciwnika, jednak, i dlatego jest idealnym jako przygotowania do ataków silniejszych . Meteor Meteor to jeden z najlepszych umiejętności przeciwko grupom wrogów. Reżyseruje 107 procent akcji szkody wszystkim wrogom w promieniu 3,5 metra. osobliwością jest to bardzo przydatna umiejętność, ponieważ spowalnia wrogich grup lub poszczególnych przeciwników masowo silne w ataku i ruchu. Mogą być tak wspaniale połączone z Meteor. Strażnik Ta umiejętność tworzy magiczną opiekuna, który pozostaje nieruchomy na polu bitwy, a wszystkich wrogów w zasięgu ataku z pociskami pioruna. Poza tym, on dostaje uwagę wroga na siebie, co da ci czas na powalić tych potężnych ataków. Jeśli chcesz teraz Spellweavers później w grze z jego zdolność widzenia w akcji, a następnie spojrzeć na ten film jeszcze. Choć nie ma jeszcze tutaj wszystkie umiejętności, ale podstawowe działania i taktyki przedstawione tutaj są bardzo ładne.
  Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

 11. #10
  Pan Strugi
  Pan Strugi jest nieaktywny
  Strugi Boski Wiatr Awatar Pan Strugi
  Dolaczyl
  Oct 2008
  Lokalizacja
  Szczecin
  Postow
  1 554
  Przydatne
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  Odp: [Poradnik] Drakensang Online

  Drakensang Online: przewodnik dla początkujących

  Drakensang Online to darmowa action role-playing game, w skrócie, działania RPG. Musisz zmierzyć się z hordami wrogów walki i ogromnych bossów. Większość z was podważa swoją przygodę, ale nie sam, lecz w grupie do pięciu graczy. Można przechowywać duże części gry, ale również wyzwanie samemu, ale aby pokonać najsilniejszych bossów potrzebne w każdym przypadku, ugruntowane grupy. Gra nie jest ograniczona do PvE (gracz kontra środowisko, więc z potworami). Masz również opcję, aby działać PvP (Player versus Player) i udowodnić, tak, że jesteś najlepszym graczem na serwerze. Ale zaczynamy niezbędna. Zanim zdecydujesz się grać w Drakensang Online, istnieją dwie pierwsze opcje. Albo po prostu użyć przeglądarki internetowej do gry, albo musisz pobrać bezpłatną uwagi klienta. To daje lepszą wydajność. Polecam do głównego komputera, aby zainstalować Pobierz klienta, a jeśli przedsięwzięcie poza grać, po prostu przejść przez przeglądarki, więc można grać w grę, która jest prawie zawsze i wszędzie. Gdy są następnie rejestrowane na uwagi strony gry mają, jest jednym z najważniejszych decyzji początku gry. Musisz wybrać serwer. Ważne jest to, że można odmówić przygody nie tylko z graczami na serwerze, a jeśli chcesz grać z przyjaciółmi, musi zdecydowanie pójść do tego samego serwera. Ponadto istnieją dwa rodzaje serwerów. Istnieją serwery PvP i PvE. Na serwerach PvP można zawsze, z wyjątkiem niektórych stref bezpieczeństwa, takich jak miasta jest atakowany przez innych graczy, lub ich zaatakować. Na serwerach PvE można tylko w niektórych dziedzinach, takich jak areny walki z innymi graczami. Serwer posiada kilka różnych języków. Nie zmienia to jednak język swoich zawodników, sprzętu i zakup bohaterów niezależnych (NPC) są nadal w języku niemieckim, ale gracze na serwerze, a następnie mówić do rozmów kanałach albo niemieckim lub angielskim. Jeśli decydujemy się na serwerze, ale może iść dalej. Potem zacznij grać, aby rozpocząć. Teraz kolej bardzo ważną decyzję, a mianowicie to, co klasy chcesz grać. Wspomnę tutaj tylko podstawowe różnice w każdej klasie, na więcej informacji na temat wszystkich klas w grze, wczesne i późne, przeczytaj przewodniki klasowe. Istnieją trzy podstawowe klasy, Dragon Warrior, magowie, okrąg i Rangers. Ranger ma się bardzo dobrze, jak używać łuku i jest czysta uszkodzenia dozownik.Dragon Warrior jest bardzo dobry dla wszystkich typów broni białej i funkcji zarówno na rozdawanie, jak również wprowadzania. Magowie z Kręgu jest oczywiste znaczenia magik i stawia przeciwników czarami jak Fireball lub leśnych Nova. Zdecydowałeś dla klasy, ponownie wybrać płeć, fryzurę, budowy ciała, jak i nazwę swojej postaci i jesteś niesamowita przygoda w doświadczać świata Drakensang.
  Byłem Ale Już Mnie Nie Ma.

 

 
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne watki

 1. Allods Online
  By dietykon in forum Pozostałe gry
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 25th January 2010, 20:24
 2. Online ppl
  By Arek991 in forum Poradniki
  Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 10th November 2009, 09:01
 3. Xiu Kal Online
  By KakashiPL in forum Kal Online
  Odpowiedzi: 7
  Ostatni post / autor: 17th October 2009, 16:06
 4. My Fantasy Online
  By DevisPL in forum Poradniki
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 29th September 2009, 15:35
 5. Wap Online RPG
  By BlikeR in forum Poradniki
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 16th February 2009, 09:05

Tagi dla tego watku

Uprawnienia umieszczania postow

 • Nie mozesz zakladac nowych tematow
 • Nie mozesz pisac wiadomosci
 • Nie mozesz dodawac zalacznikow
 • Nie mozesz edytowac swoich postow
 •