Welcome to Bot & Hack MMO Site. . If this is your first visit, we encourage you to create an account. >>
Rejestracja

Welcome to the MMO Cheatres Team, one of the biggest Bot & Hack forums for MMO games. We recommend you created an account
Witamy na forum MMO Cheatres Team, na jednym z najwiekszych o tematyce Bot&Hack do gier MMO. Zachecamy do rejestracji i udzielania sie w społeczności.

Linki sponsorowane
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaz wyniki od 51 do 55 z 55
 1. #1
  Agusia
  Agusia jest nieaktywny
  VIP
  Awatar Agusia

  Dolaczyl
  Oct 2016
  Postow
  328
  Punkty
  779
  Przydatne Thanks Given 
  7
  Przydatne Thanks Received 
  482
  Nagrodzony w
  104 Posts

  Mu Origin Mega Poradnik

  Tutaj bedzie polska wersja poradnika z :
  http://mmoct.eu/android/90243-mu-ori...tml#post243729

  Linki sponsorowane  Guide list:

  1. Jak grać
  2. Poradnik interfejsu
  3. Inventory / Plecak
  4. Exchange / Wymiana
  5. Tasks / Zadania
  6. Auction / Aukcje
  7. Epic Chest / Epickie skrzynie
  8. Upgrade CP / Ulepszenia CP
  9. Chat
  10. Abilities / Zdolnosci
  11. Auto-Battler / Automatyczna walka
  12. Movement / Ruch
  13. Shop / Sklep
  14. Time / Czas
  15. Map / Mapa
  16. Reward / Nagrody
  17. Plus Card
  18. System
  19. Arena
  20. Event
  21. Dungeon / Lochy
  22. Character / Bohater
  23. Achievement / Osiagniecia
  24. Refine
  25. Craft
  26. Friend / Znajomi
  27. Guild
  28. Ranking
  29. Journal / Dzienik
  30. Quest / Zadania
  31. VIP
  32. PvP
  33. CP
  34. Buff
  35. Party / Druzyna
  36. Quest Log
  37. Wings / Skrzydla
  38. Trophy & Rune / Trofea i runy
  39. Pets / Zwierzaki
  40. Aether
  41. Companion / Towarzysz
  42. Loren Castle
  43. Server Arena
  44. Muren's Book
  45. Guardian Soul
  46. Specialty / Specjalnosc
  47. Title / Tytul
  48. Characters / Postacie
  49. Maps Views / Podglad mapy
  50. tips&tricks / Porady i triki
  51. Resources / Zasoby
  52. Weapons / Bronie
  53. Sets / Zestawy  Aktualnie szybki poradnik dla osob czekajacych:

  MU Origin: Poradnik dla początkujących – wprowadzenie  W MU Origin istnieje kilka sposobów na zdobywanie doświadczenia. Możemy po prostu pozwolić postaci biegać (Auto-play) w pobliżu dużych skupisk mobów odpowiednich dla naszego poziomu doświadczenia, a sami zająć się innymi czynnościami. Możemy też zmaksymalizować przyrost expa. Poniżej znajdziecie kilka wskazówek jak to zrobić. Dungeony

  Jedna z lepszych metod na zdobycie doświadczenia. Są to mini instancje, w których zdobędziemy miliony punktów doświadczenia i nie zajmie to więcej niż kilka minut. Im lepszy sprzęt posiadamy tym szybciej wyczyścimy lochy. Możemy to robić 3 razy dziennie. Z Menu dungeonów wybieramy Daily Dungeon, zakładka EXP. Areny

  Możemy odwiedzić Areny by zmierzyć się z innymi graczami w walkach PvP. Exp zdobywamy niezależnie czy wygramy czy nie. Codzienne wydarzenia

  Znajdziecie je również w Menu dungeon. To instancjonowane arenki, jeszcze szybsze od dungeonów, dające fajną ilość doświadczenia oraz nagrodę za ukończenie misji. Colosseum

  W Menu Event znajdziecie Colosseum. W Colosseum zdobyty exp zostanie pomnożony x8 + otrzymamy 30 minutowy boost expa. Idź do Koloseum odpal Auto-play i pozwól swojej postaci na 30 minutowy grind. Upewnij się, że masz miejsce w plecaku i włącz też Auto-loot. Ustaw HP potiony na 80% na wszelki wypadek. Farmienie Zen

  Najlepszym miejsce na farmę Zen jest Zen Dungeon. Znajdziecie go w Menu dungeon. Daje on sporą ilość Zen za każde zabicie moba. Im silniejsza postać tym szybciej będziemy się bogacić. Dodatkowe wskazówki:


  • Loguj się do gry przynajmniej raz dziennie, każdego kolejnego dnia by otrzymać nagrody za systematyczne logowania oraz by zakończyć zadania z poprzedniego dnia.
  • Jeśli jesteś wystarczająco silny by walczyć z najlepszymi graczami na arenie (i chcesz otrzymać dzienną nagrodę z aren), ale jesteś za nisko w rankingu – możesz zawalczyć z graczami z TOP3 klikając na strzałkę po prawej stronie Panelu Areny. Możesz zająć ich miejsce w rankingu.
  • Pamiętaj, że jeśli chcesz ulepszyć lub zaczarować nieprzywiązany (unbound) przedmiot z przywiązanym (bound) kamieniem to przedmiot też stanie się przywiązany. Jeśli chcesz połączyć dwa przedmioty to jeśli jeden z nich jest przywiązany to przedmiot wynikowy też będzie przywiązany.
  • Jeśli chcesz tworzyć owoce na sprzedaż musisz użyć nieprzywiązanego kamienia. Handlować można tylko nieprzywiązanymi przedmiotami.
  • Możesz wyczyścić dowolny dungeon, jeśli tylko zrobisz to poniżej 2 minut.
  • Zbierz Bound Diamonds w Crystal Mine, żeby: kupić Condor Flames i ulepszyć swoje skrzydła, lub Achievement Badges i zdobyć tytuł, lub Fame Badges i zdobyć divisions, każdy z tych elementów podnosi Twoje CP.
  • Oszczędzaj Gemy, by kupic Talizman i ulepszyć go.
  • Jeśli potrzebujesz więcej defence, a nic sensownego nie wypada, nie wymieniaj gemów na wyposażenie Tier2. Z każde 3 elementy Tieru2 możesz możesz mieć 1 element Tieru3. Potrzebujesz aż 750000 gemów by zdobyć przedmiot Tieru4. Prędzej czy później coś wydropisz, a gemy są zbyt wartościowe by je marnować.
  • Używaj buffa CP by podnieść obrażenia zdawane w walce z bossem, by upewnić się, że loot będzie Twój.
  • Zaplanuj cel i priorytety ulepszeń, ułatwi i przyspieszy to podniesieni CP.
  • Możesz wymieniać gemy na kilka przedmiotów każdego dnia. Zaleca się wymianę gemów na Seed Jewels, ponieważ są one bardzo ważne jeśli planujesz ulepszanie broni z pełną opcją seed.
  • Niektórzy gracze używają nisko poziomowych zestawów do osiągnięcia wymaganych statów dla wyższego poziomu broni. Przykładowo odrodzony 5 raz Dark Knight używa zestawu Scale T2 i może używać broni z T6 lub nawet T7 (z owocami).
  • Jeśli łączysz przedmioty to pamiętaj: pierwszy przedmiot, który wrzucisz do panelu przeniesie level, option, excellent options i luck na połączony przedmiot. Przykładowo jeśli pierwszym przedmiotem będzie Dragon Armor +5+15option z 5 excellent option i bez luck, a jako drugi Dragon Armor +9+20option z 6 excellent options i Luck, trzeci zaś Dragon Armor +0+0option z 6 excellent options i Luck, wynikowym przedmiotem będzie Dragon Armor +5+15option z 5 excellent options i no Luck ponieważ taki był pierwszy przedmiot.
  • Staraj się zachować równowagę pomiędzy poziomami achievement title, fame division i skrzydłami. Zdecydowanie lepiej jest mieć wszystko na T3, niż 1-3-5.
  • Lepiej trzymać się jednego znaku zodiaku i levelować go. Im więcej zainwestuje w niego punktów tym lepsze możliwości uzyskasz.
  • Staraj się nie marnować gemów na tzw. filler skille (umiejętności, które nie wymagają many). Nie są one tak ważne jak pozostałe.
  • Jeśli Twoim celem jest byc najlepszym na serwerze powinieneś dołączyć do najlepszej gildii i podzielić się Rainbow Crystal w Crystal Mine z gildią.
  • Zmęczony marnowaniem czasu w Crystal Mine? W trakcie trwania eventu będąc nadal wewnątrz bezpiecznej strefy, zbieraj pobliskie małe kryształy. Zajmie to tylko kilka minut dziennie zamiast całych godzin.
  • Używaj Seal of Ascension 30 minut przed codziennym restartem serwerów i idź do Colosseum. Następnie idź tam ponownie gdy skończy się daily time, by zyskać 60 minutowy boost doświadczenia.
  • Zanim pójdziesz spać lub do pracy, zbieraj meditation experience dzięki czemu zawsze będziesz otrzymywał doświadczenie.


  MU Origin: Diamenty i inne środki płatnicze
  • Zen

  Zen to podstawowa waluta w grze. Używana jest do kupowania w domu aukcyjnym i by zwiekszyć dwukrotnie nagrodę z medytacji. Jak zdobyć: Zen zdobywamy zabijając podstawowe i elitarne mobki, bossy i złote inwazje.

  • Bound Zen

  Bound Zen używane są do tworzenia owoców, wejściówek do Devil Square i Blood Castle, ulepszania setów, kupowania potionów, zakańczania zadań i wymiany za exp. Jak zdobyć: Bound Zen zdobywamy z lucky flares, zen dungeonów, nagród za codzienne logowania, z Devil Square, z Blood Castle, z Gold Ingots i żółtych kryształów z Crystal Mine.

  • Diamond

  Za Diamenty kupujemy przedmioty w domu aukcyjnym i sklepie. Dodatkowo możemy je wymienić na Epic chest, doświadczenie, bound zen i star essences oraz ukończyć zadania za lepsze nagrody. Jak zdobyć: Diamentymogą zostać zakupione za pieniądze lub na aukcjach.

  • Bound Diamond

  Z pomocą Bound Diamonds możemy zwiększyć doświadczenie z medytacji oraz zwiększyć nagrody za niedokończone zadania, daily questy. Można też kupować za nie w sklepie i wejść do Boss Castle. Jednak na początku najlepiej kupić: condor feathers, achievement i fame badgesy. Jak zdobyć: Bound Diamonds otrzymamy z niebieskich kryształów z Crystal Mine i zdobywania achievementów.

  • Gem

  Gemy są wymieniane na Talizmany, które podnoszą wszystkie statystyki przedmiotów. Zaleca się używać ich TYLKO do kupowania Talizmanów i wymiany na seed jewels. Jak zdobyć: Gems dostaniemy z dungeonów, daily dungeonów, Illusion Temple i rozbijania przedmiotów.

  • Punkty Achievement

  Za Achievement Points możemy nabyć tytuły, które zwiększają statystyki. Jak zdobyć: PunktyAchievement otrzymujemy za zdobyte osiągnięcia, z Chaos Castle, Illusion Temple, Kalima i achievement badgesów zakupionych z diamond store.

  • Punkty Fame

  Punkty Fame podnoszą rangę PvP, co delikatnie polepsza statystyki. Jak zdobyć: Fame zdobywamy na Arenach, w Angel Temple, Kalima oraz z fame badges zakupionych w diamond store.

  • Star Essences

  Star Essences zwiększa atrybuty znaków zodiaku. Zaleca się inwestować w jeden konkretny znak. Jak zdobyć: Star Essences pozyskujemy z dowolnego kryształu z Crystal Mine, z lucky flares, medytacji, diamentów, wymiany bound diamentów i Endless Tower.


  MU Origin: World boss i mapy  Lorencia

  Wymagany poziom: 0 Reset, Level 1.
  Boss: Death King – Respawn: 9:00, 15:00, 18:00, 20:00, 23:00 – Zalecany CP: 2.000 – Nagroda: Tier 1

  Noria

  Wymagany poziom: 0 Reset, Level 30.
  Boss: Wolf King – Respawn: 10:00, 16:00, 19:00, 21:00, 22:30 – Zalecany CP: 7.200 – Nagroda: Tier 2

  Devias

  Wymagany poziom: 0 Reset, Level 60.
  Boss: Ice Queen – Respawn: 11:00, 14:00, 17:00, 20:30, 22:30 – Zalecany CP: 22.000 – Nagroda: Tier 2

  Dark Prison

  Wymagany poziom: 1 Reset, Level 1.
  Boss: Gorgon – Respawn: 9:00, 15:00, 18:00, 20:00, 23:00 – Zalecany CP: 36.000 – Nagroda: Tier 3

  Lost Tower

  Wymagany poziom: 1 Reset, Level 70.
  Boss: Balrog – Respawn: 10:00, 16:00, 19:00, 21:00, 22:00 – Zalecany CP: 49.000 – Nagroda: Tier 3

  Atlans

  Wymagany poziom: 2 Reset, Level 1.
  Boss: Hydra – Respawn: 11:00, 14:00, 17:00, 20:30, 22:30 – Zalecany CP: 130.000 – Nagroda: Tier 4

  Tarkan

  Wymagany poziom: 3 Reset, Level 1.
  Boss: Zaikan – Respawn: 9:00, 15:00, 18:00, 20:00, 23:00 – Zalecany CP: 230.000 – Nagroda: Tier 5

  Icarus

  Wymagany poziom: 4 Reset, Level 1.
  Boss: Phoenix of Darkness – Respawn: 10:00, 16:00, 19:00, 21:00, 22:00 – Zalecany CP: 390.000 – Nagroda: Tier 6

  Aida

  Wymagany poziom: 5 Reset, Level 1.
  Boss: Hellminer – Respawn: 11:00, 14:00, 17:00, 20:30, 22:30 – Zalecany CP: 680.000 – Nagroda: Tier 7
  Kanturu Ruins

  Wymagany poziom: 6 Reset, Level 1.
  Boss: Kaylon – Respawn: 9:00, 15:00, 18:00, 20:00, 23:00 – Zalecany CP: 1.090.000 – Nagroda: Tier 8
  Kanturu Relics

  Wymagany poziom: 7 Reset, Level 1.
  Boss: Nightmare – Respawn: 9:00, 15:00, 18:00, 20:00, 23:00 – Zalecany CP: 1.650.000 – Nagroda: Tier 9


  MU Origin: Klasy postaci  Dark Knight

  Specjalista w walce w zwarciu. Postać potrafiąca zgładzić wszystko co stanie na jego drodze. Daje boost do HP członkom drużyny.

  Dark Knight Skills


  • Cyclone: 0 sek. cooldown, 3m zasięg. Zadaje niskie obrażenia i nie wymaga many. Bardziej efektywny w combo.
  • Death Stab: 4 sek. cooldown, 6m zasięg. Zadaje duże obrażenia w linii prostej i odrzuca cel w tył na 6m. Kosztuje 6% maks. many.
  • Twisting Slash: 4 sek. cooldown, 4m zasięg. Zadaje średnie obrażenia. Kosztuje 6% maks. many.
  • Rageful Blow: 10 sek. cooldown, 4m zasięg. Zadaje bardzo duże obrażenia i ogłusza cel na 2 sek. Kosztuje 10% maks. many.
  • Ravage: 8 sek cooldown, 6m zasięg. Zadaje bardzo duże obrażenia, ogłusza cel na 2 sek. i spowalnia o 60% przez 4 sek. Kosztuje 8% maks. many.
  • Swell Life: 1 sek cooldown, 4m zasięg. Buff zwiększający maksymalne HP własne i pobliskich członków drużyny. Trwa przez 30 minut i kosztuje 20% maks. many.


  Elf

  Jej główną bronią jest łuk, którym likwiduje wrogów z dystansu. Zadaje spore obrażenia i ma niski cooldown umiejętności. Potrafi czasowo zwiększyć zadawane obrażenia w party.

  Elf Skills


  • Power-Shot: 0 sek. cooldown, 6m zasięg. Zadaje bardzo małe obrażenia. Nie zużywa many i jest bardziej efektywny w combo.
  • Triple-Shot: 4 sek. cooldown, 8m zasięg. Zadaje średnie obrażenia. Kosztuje 6% maks. many.
  • Multi-Shot: 4 sek. cooldown, 8m zasięg. Zadaje niskie obrażenia. Kosztuje 6% maks. many.
  • Penetration: 10 sek. cooldown, 8m zasięg. Zadaje duże obrażenia w linii prostej i odrzuca cel w tył na 6m. Kosztuje 10% maks. many.
  • Ice Arrow: 8 sek. cooldown, 6m zasięg. Zadaje duże obrażenia, odrzuca cel w tył na 3m i ogłusza na 2 sek. Kosztuje 8% maks. many.
  • Infinity: 1 sek. cooldown, 4m zasięg. Buff zwiększający własny atak i obronę oraz pobliskich członków drużyny. Trwa przez 30 minut i kosztuje 20% maks. many.


  Dark Wizard

  Potężny Mag potrafiący przejąć kontrolę nad umysłem wroga. Wprowadza chaos na polu bitwy spowalniając i ogłuszając przeciwników. W drużynie redukuje obrażenia.

  Dark Wizard Skills


  • Energy Ball: 0 sek. cooldown, 6m zasięg. Zadaje bardzo małe obrażenia. Nie zużywa many i jest bardziej efektywny w combo.
  • Aqua Beam: 4 sek. cooldown, 8m zasięg. Zadaje średnie obrażenia. Kosztuje 6% maks. many.
  • Evil Spirit: 4 sek. cooldown, 6m zasięg. Zadaje niskie obrażenia. Kosztuje 6% maks. many.
  • Hellfire: 10 sek. cooldown, 4m zasięg. Zadaje bardzo duże obrażenia i ogłusza cel na 2 sek. Kosztuje 10% maks. many.
  • Twister: 8 sek. cooldown, 4m zasięg. Zadaje bardzo duże obrażenia, ogłusza cel na 2 sek. i spowalnia o 60% przez 4 sek. Kosztuje 8% maks. many.
  • Soul Barrier: 1 sek. cooldown, 4m zasięg. Buff redukujący obrażenia własne oraz pobliskich członków drużyny. Trwa przez 30 minut i kosztuje 20% maks. many.


  Magic Knight

  Pierwsza klasa typu Hero. Może rozwijać się w walce mieczem lub władać magią. By stworzyć tą postać wymagana jest inna postać z 3 odrodzeniami.
  Ostatnio edytowane przez Agusia ; 2nd May 2017 o 17:55
  (*) (*) >>>>>>>>>>>>>Załóż konto z http://mmoct.eu/register.php?referrerid=187518 a dam ci ciastko. <<<<<<<<<<<<(*) (*)

 2. Wolne miejsce Reklamowe
 3. #51
  Agusia
  Agusia jest nieaktywny
  VIP
  Awatar Agusia

  Dolaczyl
  Oct 2016
  Postow
  328
  Punkty
  779
  Przydatne Thanks Given 
  7
  Przydatne Thanks Received 
  482
  Nagrodzony w
  104 Posts

  Odp: Mu Origin Mega Poradnik

  Tips & Tricks

  w trakcie pisania


  Linki sponsorowane
  (*) (*) >>>>>>>>>>>>>Załóż konto z http://mmoct.eu/register.php?referrerid=187518 a dam ci ciastko. <<<<<<<<<<<<(*) (*)

 4. #52
  Agusia
  Agusia jest nieaktywny
  VIP
  Awatar Agusia

  Dolaczyl
  Oct 2016
  Postow
  328
  Punkty
  779
  Przydatne Thanks Given 
  7
  Przydatne Thanks Received 
  482
  Nagrodzony w
  104 Posts

  Odp: Mu Origin Mega Poradnik

  Resources


  • Zen


  Zen to podstawowa waluta w grze. Używana jest do kupowania w domu aukcyjnym i by zwiekszyć dwukrotnie nagrodę z medytacji. Jak zdobyć: Zen zdobywamy zabijając podstawowe i elitarne mobki, bossy i złote inwazje.


  • Bound Zen


  Bound Zen używane są do tworzenia owoców, wejściówek do Devil Square i Blood Castle, ulepszania setów, kupowania potionów, zakańczania zadań i wymiany za exp. Jak zdobyć: Bound Zen zdobywamy z lucky flares, zen dungeonów, nagród za codzienne logowania, z Devil Square, z Blood Castle, z Gold Ingots i żółtych kryształów z Crystal Mine.


  • Diamond


  Za Diamenty kupujemy przedmioty w domu aukcyjnym i sklepie. Dodatkowo możemy je wymienić na Epic chest, doświadczenie, bound zen i star essences oraz ukończyć zadania za lepsze nagrody. Jak zdobyć: Diamentymogą zostać zakupione za pieniądze lub na aukcjach.


  • Bound Diamond


  Z pomocą Bound Diamonds możemy zwiększyć doświadczenie z medytacji oraz zwiększyć nagrody za niedokończone zadania, daily questy. Można też kupować za nie w sklepie i wejść do Boss Castle. Jednak na początku najlepiej kupić: condor feathers, achievement i fame badgesy. Jak zdobyć: Bound Diamonds otrzymamy z niebieskich kryształów z Crystal Mine i zdobywania achievementów.


  • Gem


  Gemy są wymieniane na Talizmany, które podnoszą wszystkie statystyki przedmiotów. Zaleca się używać ich TYLKO do kupowania Talizmanów i wymiany na seed jewels. Jak zdobyć: Gems dostaniemy z dungeonów, daily dungeonów, Illusion Temple i rozbijania przedmiotów.


  • Punkty Achievement


  Za Achievement Points możemy nabyć tytuły, które zwiększają statystyki. Jak zdobyć: PunktyAchievement otrzymujemy za zdobyte osiągnięcia, z Chaos Castle, Illusion Temple, Kalima i achievement badgesów zakupionych z diamond store.


  • Punkty Fame


  Punkty Fame podnoszą rangę PvP, co delikatnie polepsza statystyki. Jak zdobyć: Fame zdobywamy na Arenach, w Angel Temple, Kalima oraz z fame badges zakupionych w diamond store.


  • Star Essences


  Star Essences zwiększa atrybuty znaków zodiaku. Zaleca się inwestować w jeden konkretny znak. Jak zdobyć: Star Essences pozyskujemy z dowolnego kryształu z Crystal Mine, z lucky flares, medytacji, diamentów, wymiany bound diamentów i Endless Tower.
  (*) (*) >>>>>>>>>>>>>Załóż konto z http://mmoct.eu/register.php?referrerid=187518 a dam ci ciastko. <<<<<<<<<<<<(*) (*)

 5. #53
  Agusia
  Agusia jest nieaktywny
  VIP
  Awatar Agusia

  Dolaczyl
  Oct 2016
  Postow
  328
  Punkty
  779
  Przydatne Thanks Given 
  7
  Przydatne Thanks Received 
  482
  Nagrodzony w
  104 Posts

  Odp: Mu Origin Mega Poradnik

  Weapons

  Two-handed Swords

  (Magic Knight Only)

  Tier 5:
  Rune Bastard

  Requirements:
  -544 Str/Ene
  -217 Agility
  Base Damage:
  2204~2756


  Tier 6:
  Sword Dancer

  Requirements:
  -1760 Str/Ene
  -704 Agility
  Base Damage:
  3042~3804


  Tier 7:
  Asura

  Requirements:
  -2656 Str/Ene
  -1062 Agility
  Base Damage:
  3982~4978


  Tier 8:
  Death Blade

  Requirements:
  -3864 Str/Ene
  -1546 Agility
  Base Damage:
  5024~6280
  Tier 9:
  Explosive Blade

  Requirements:
  -4768 Str/Ene
  -1907 Agility
  Base Damage:
  6168~7710


  Tier 10:
  Thunder Blade

  Requirements:
  -5752 Str/Ene
  -2301 Agility
  Base Damage:
  7414~9268


  Tier 11:
  Blast Break

  Requirements:
  -6816 Str/Ene
  -2726 Agility
  Base Damage:
  8762~10954
  One-handed Swords

  Tier 1:
  Gladius

  Requirements:
  -2 Strength
  -0 Agility
  Base Damage:
  118~148


  Tier 2:
  Falchion

  Requirements:
  -2 Strength
  -0 Agility
  Base Damage:
  290~364


  Tier 3:
  Blade

  Requirements:
  -320 Strength
  -128 Agility
  Base Damage:
  478~598


  Tier 4:
  Legendary Sword

  Requirements:
  -640 Strength
  -256 Agility
  Base Damage:
  840~1050  Tier 5:
  Double Blade

  Requirements:
  -1104 Strength
  -442 Agility
  Base Damage:
  1258~1574


  Tier 6:
  Lighting Sword

  Requirements:
  -1760 Strength
  -704 Agility
  Base Damage:
  1738~2174


  Tier 7:
  Sword of Destruction

  Requirements:
  -2656 Strength
  -1062 Agility
  Base Damage:
  2274~2844


  Tier 8:
  Knights Blade

  Requirements:
  -3864 Strength
  -1546 Agility
  Base Damage:
  2870~3588  Tier 9:
  Bone Blade

  Requirements:
  -4768 Strength
  -1907 Agility
  Base Damage:
  3524~4406


  Tier 10:
  Helios Sword

  Requirements:
  -5752 Strength
  -2301 Agility
  Base Damage:
  4236~5296


  Tier 11:
  Chronos Sword

  Requirements:
  -6816 Strength
  -2726 Agility
  Base Damage:
  5006~6258
  Two-handed Swords and Axes

  Tier 1:
  Salamander Sword

  Requirements:
  -2 Strength
  -0 Agility
  Base Damage:
  208~260


  Tier 2:
  Tomahawk

  Requirements:
  -2 Strength
  -0 Agility
  Base Damage:
  510~638


  Tier 3:
  Giant Sword

  Requirements:
  -320 Strength
  -128 Agility
  Base Damage:
  836~1046


  Tier 4:
  Crescent Axe

  Requirements:
  -640 Strength
  -256 Agility
  Base Damage:
  1470~1838  Tier 5:
  Chaos Dragon Axe

  Requirements:
  -1104 Strength
  -442 Agility
  Base Damage:
  2204~2756


  Tier 6:
  Crystal Morning Star

  Requirements:
  -1760 Strength
  -704 Agility
  Base Damage:
  3042~3804


  Tier 7:
  Crystal Sword

  Requirements:
  -2656 Strength
  -1062 Agility
  Base Damage:
  3982~4978


  Tier 8:
  Daybreak

  Requirements:
  -3864 Strength
  -1546 Agility
  Base Damage:
  5024~6280  Tier 9:
  Dark Breaker

  Requirements:
  -4768 Strength
  -1907 Agility
  Base Damage:
  6168~7710


  Tier 10:
  Lucifer's Sword

  Requirements:
  -5752 Strength
  -2301 Agility
  Base Damage:
  7414~9268


  Tier 11:
  Kalideborg

  Requirements:
  -6816 Strength
  -2726 Agility
  Base Damage:
  8762~10954  Spears and Scythes

  Tier 1:
  Serpent Spear

  Requirements:
  -2 Strength
  -0 Agility
  Base Damage:
  133~223


  Tier 2:
  Bardiche

  Requirements:
  -2 Strength
  -0 Agility
  Base Damage:
  436~728


  Tier 3:
  Cobra Spear

  Requirements:
  -320 Strength
  -128 Agility
  Base Damage:
  716~1196


  Tier 4:
  Great Scythe

  Requirements:
  -640 Strength
  -256 Agility
  Base Damage:
  1260~2100  Tier 5:
  Balrog's Scythe

  Requirements:
  -1104 Strength
  -442 Agility
  Base Damage:
  1890~3150


  Tier 6:
  Black Dragon's Scythe

  Requirements:
  -1760 Strength
  -704 Agility
  Base Damage:
  2608~4348


  Tier 7:
  Dragon Spear

  Requirements:
  -2656 Strength
  -1062 Agility
  Base Damage:
  3414~5690


  Tier 8:
  Magma Spear

  Requirements:
  -3864 Strength
  -1546 Agility
  Base Damage:
  4306~7178  Tier 9:
  Chaos Scythe

  Requirements:
  -4768 Strength
  -1907 Agility
  Base Damage:
  5286~8812


  Tier 10:
  Divine Scythe

  Requirements:
  -5752 Strength
  -2301 Agility
  Base Damage:
  6354~10592


  Tier 11:
  Scythe of Downfall

  Requirements:
  -6816 Strength
  -2726 Agility
  Base Damage:
  Unknown
  One-handed Wands

  Tier 1:
  Skull Wand

  Requirements:
  -2 Energy
  -0 Agility
  Base Damage:
  206~258


  Tier 2:
  White Wand

  Requirements:
  -2 Energy
  -0 Agility
  Base Damage:
  504~632


  Tier 3:
  Devil Wand

  Requirements:
  -320 Energy
  -128 Agility
  Base Damage:
  830~1038


  Tier 4:
  Wand of Resurrection

  Requirements:
  -640 Energy
  -256 Agility
  Base Damage:
  1458~1824  Tier 5:
  Legendary wand

  Requirements:
  -1104 Energy
  -442 Agility
  Base Damage:
  2188~2736


  Tier 6:
  Phantom Wand

  Requirements:
  -1760 Energy
  -704 Agility
  Base Damage:
  3020~3776


  Tier 7:
  Dragon Soul Wand

  Requirements:
  -2656 Energy
  -1062 Agility
  Base Damage:
  3952~4942


  Tier 8:
  Nether Wand

  Requirements:
  -3864 Energy
  -1546 Agility
  Base Damage:
  4986~6234  Tier 9:
  Deadly Wand

  Requirements:
  -4768 Energy
  -1907 Agility
  Base Damage:
  6120~7652


  Tier 10:
  Deathbringer Wand

  Requirements:
  -5752 Energy
  -2301 Agility
  Base Damage:
  7358~9198


  Tier 11:
  Tartaros Wand

  Requirements:
  -6816 Energy
  -2726 Agility
  Base Damage:
  8696~10872
  Two-handed Staves

  Tier 1:
  Serpent Staff

  Requirements:
  -2 Energy
  -0 Agility
  Base Damage:
  240~302


  Tier 2:
  Angelic Staff

  Requirements:
  -2 Energy
  -0 Agility
  Base Damage:
  590~738


  Tier 3:
  Gorgon Staff

  Requirements:
  -320 Energy
  -128 Agility
  Base Damage:
  968~1212


  Tier 4:
  Thunder Staff

  Requirements:
  -640 Energy
  -256 Agility
  Base Damage:
  1702~2128  Tier 5:
  Chaos Lightning Staff

  Requirements:
  -1104 Energy
  -442 Agility
  Base Damage:
  2552~3192


  Tier 6:
  Staff of Destruction

  Requirements:
  -1760 Energy
  -704 Agility
  Base Damage:
  3522~4404


  Tier 7:
  Staff of Kundun

  Requirements:
  -2656 Energy
  -1062 Agility
  Base Damage:
  4610~5764


  Tier 8:
  Platinum Wing staff

  Requirements:
  -3864 Energy
  -1546 Agility
  Base Damage:
  5816~7272  Tier 9:
  Miracle Staff

  Requirements:
  -4768 Energy
  -1907 Agility
  Base Damage:
  7142~8928


  Tier 10:
  Nightmare Staff

  Requirements:
  -5752 Energy
  -2301 Agility
  Base Damage:
  8584~10732


  Tier 11:
  Harmagedon Staff

  Requirements:
  -6816 Energy
  -2726 Agility
  Base Damage:
  10146~12684
  Bows

  Tier 1:
  Bow

  Requirements:
  -2 Strength
  -0 Agility
  Base Damage:
  218~274


  Tier 2:
  Silk bow

  Requirements:
  -2 Strength
  -0 Agility
  Base Damage:
  536~672


  Tier 3:
  Elven Bow

  Requirements:
  -320 Strength
  -128 Agility
  Base Damage:
  880~1102


  Tier 4:
  Battle Bow

  Requirements:
  -640 Strength
  -256 Agility
  Base Damage:
  1546~1934  Tier 5:
  Silver Bow

  Requirements:
  -1104 Strength
  -442 Agility
  Base Damage:
  2320~2902


  Tier 6:
  Albatross Bow

  Requirements:
  -1760 Strength
  -704 Agility
  Base Damage:
  3202~4004


  Tier 7:
  Celestial Bow

  Requirements:
  -2656 Strength
  -1062 Agility
  Base Damage:
  4192~5240


  Tier 8:
  Arrow Viper Bow

  Requirements:
  -3864 Strength
  -1546 Agility
  Base Damage:
  5288~6612  Tier 9:
  Dark Stinger

  Requirements:
  -4768 Strength
  -1907 Agility
  Base Damage:
  6492~8116


  Tier 10:
  Uriel's Bow

  Requirements:
  -5752 Strength
  -2301 Agility
  Base Damage:
  7804~9756


  Tier 11:
  Aepilos Bow

  Requirements:
  -6816 Strength
  -2726 Agility
  Base Damage:
  9224~11530
  Crossbows

  Tier 1:
  Crossbow

  Requirements:
  -2 Strength
  -0 Agility
  Base Damage:
  188~314


  Tier 2:
  Golden Crossbow

  Requirements:
  -2 Strength
  -0 Agility
  Base Damage:
  460~768


  Tier 3:
  Light Crossbow

  Requirements:
  -320 Strength
  -128 Agility
  Base Damage:
  754~1258


  Tier 4:
  Serpent Crossbow

  Requirements:
  -640 Strength
  -256 Agility
  Base Damage:
  1326~2210  Tier 5:
  Blue Wing Crossbow

  Requirements:
  -1104 Strength
  -442 Agility
  Base Damage:
  1988~3316


  Tier 6:
  Aqua Gold Crossbow

  Requirements:
  -1760 Strength
  -704 Agility
  Base Damage:
  2744~4576


  Tier 7:
  Saint's Crossbow

  Requirements:
  -2656 Strength
  -1062 Agility
  Base Damage:
  3594~5990


  Tier 8:
  Great Reign Crossbow

  Requirements:
  -3864 Strength
  -1546 Agility
  Base Damage:
  4532~7556  Tier 9:
  Devil Crossbow

  Requirements:
  -4768 Strength
  -1907 Agility
  Base Damage:
  5564~9276


  Tier 10:
  Sky Soul Crossbow

  Requirements:
  -5752 Strength
  -2301 Agility
  Base Damage:
  6690~11150


  Tier 11:
  Alaeboss Crossbow

  Requirements:
  -6816 Strength
  -2726 Agility
  Base Damage:
  7906~13178
  Note: Base Damage and Stat Requirements stay the same even with enhancements.
  Tier 11 Weapons have 3% increased damage.
  (*) (*) >>>>>>>>>>>>>Załóż konto z http://mmoct.eu/register.php?referrerid=187518 a dam ci ciastko. <<<<<<<<<<<<(*) (*)

 6. #54
  Agusia
  Agusia jest nieaktywny
  VIP
  Awatar Agusia

  Dolaczyl
  Oct 2016
  Postow
  328
  Punkty
  779
  Przydatne Thanks Given 
  7
  Przydatne Thanks Received 
  482
  Nagrodzony w
  104 Posts

  Odp: Mu Origin Mega Poradnik

  Sety

  Magic Knight Sets

  Tier 5: Atlans

  Requirements:
  -220 Strength or Energy
  -217 Agility
  -328 Stamina  Tier 6: Valiant

  Requirements:
  -352 Strength or Energy
  -704 Agility
  -1056 Stamina  Tier 7: Thunder Hawk

  Requirements:
  -531 Strength or Energy
  -1062 Agility
  -1594 Stamina  Tier 8: Athril

  Requirements:
  -772 Strength or Energy
  -1546 Agility
  -2318 Stamina

  Tier 9: Magic Knight

  Requirements:
  -953 Strength or Energy
  -1907 Agility
  -2861 Stamina  Tier 10: Volcano

  Requirements:
  -1150 Strength or Energy
  -2301 Agility
  -3451 Stamina  Tier 11: Hell Knight

  Requirements:
  -1363 Strength or Energy
  -2726 Agility
  -4090 Stamina


  Dark Knight Sets

  Tier 1: Leather

  Requirements:
  No requirements.
  Tier 2: Scale

  Requirements:
  No requirements.
  Tier 3: Brass

  Requirements:
  -128 Agility
  -320 Stamina  Tier 4: Plate

  Requirements:
  -256 Agility
  -384 Stamina
  Tier 5: Dragon

  Requirements:
  -442 Agility
  -662 Stamina  Tier 6: Black Dragon

  Requirements:
  -704 Agility
  -1056 Stamina  Tier 7: Dark Phoenix

  Requirements:
  -1062 Agility
  -1594 Stamina  Tier 8: Great Dragon

  Requirements:
  -1546 Agility
  -2318 Stamina

  Tier 9: Dragon Knight

  Requirements:
  -1907 Agility
  -2861 Stamina  Tier 10: Dark Titan

  Requirements:
  -2301 Agility
  -3451 Stamina  Tier 11: Chronos

  Requirements:
  -2726 Agility
  -4090 Stamina


  Elf Sets

  Tier 1: Vine

  Requirements:
  No requirements.
  Tier 2: Silk

  Requirements:
  No requirements.
  Tier 3: Wind

  Requirements:
  -128 Agility
  -320 Stamina  Tier 4: Spirit

  Requirements:
  -256 Agility
  -384 Stamina
  Tier 5: Guardian

  Requirements:
  -442 Agility
  -662 Stamina  Tier 6: Iris

  Requirements:
  -704 Agility
  -1056 Stamina  Tier 7: Holy Spirit

  Requirements:
  -1062 Agility
  -1594 Stamina  Tier 8: Red Mist

  Requirements:
  -1546 Agility
  -2318 Stamina

  Tier 9: Sylphid Ray

  Requirements:
  -1907 Agility
  -2861 stamina  Tier 10: Dreadwind

  Requirements:
  -2301 Agility
  -3451 Stamina  Tier 11: Alaeboss

  Requirements:
  -2726 Agility
  -4090 Stamina


  Dark Wizard Sets

  Tier 1: Pad

  Requirements:
  No requirements.
  Tier 2: Bone

  Requirements:
  No requirements.
  Tier 3: Sphinx

  Requirements:
  -128 Agility
  -320 Stamina  Tier 4: Moonlight

  Requirements:
  -256 Agility
  -384 Stamina
  Tier 5: Legendary

  Requirements:
  -256 Agility
  -384 Stamina  Tier 6: Eclipse

  Requirements:
  -442 Agility
  -662 Stamina  Tier 7: Grand Soul

  Requirements:
  -704 Agility
  -1056 Stamina  Tier 8: Black Soul

  Requirements:
  -1062 Agility
  -1594 Stamina

  Tier 9: Venom Mist

  Requirements:
  -1546 Agility
  -2318 Stamina  Tier 10: Deathbringer

  Requirements:
  -2301 Agility
  -3451 Stamina  Tier 11: Tartaros

  Requirements:
  -2726 Agility
  -4090 Stamina
  (*) (*) >>>>>>>>>>>>>Załóż konto z http://mmoct.eu/register.php?referrerid=187518 a dam ci ciastko. <<<<<<<<<<<<(*) (*)

 7. #55
  BlikeR
  BlikeR jest nieaktywny
  Administrator Techniczny
  Awatar BlikeR

  Dolaczyl
  Apr 2007
  Postow
  3 949
  Punkty
  54 997
  Przydatne Thanks Given 
  29
  Przydatne Thanks Received 
  1 077
  Nagrodzony w
  230 Posts

  Odp: Mu Origin Mega Poradnik

  to ja rowniez dodam swoje patenty.

  Moby sie buguja. Najlepeij to widac w wierzy i lochach.

  Na kazdy loch jest patent:)
  Postaram sie wam opisac kazdy po kolei ale musze zalozyc nowa postac.

  Bugi:
  Mozna przejsc wierze bez stracenia 1 hp. Wystarczy ze bedziemy atakowac na dystans potwory.
  Dokladniej. Wchodzac na arene musimy przejsc przez brame. Od razu jak sie pokaza moby atakujemy je jednym atakiem AOE i cofamy postac za brame. Atakujemy dalej moby az zaczna wracac na swoja pozycje. Podchodzimy kawalek po przodu nie przechodzac za brame i atakujemy ciagle z atakow na dystans. Potwory beda stac w miejscu a my bedziemy mogli je atakowac.
  Jak wam sie nei uda wylapac tego momentu to najprosciej jak beda wracac atakowac i samemu sie cofać. Powtarzac czynnosc do zabicia.

  Lochy.
  Prawie kazdego bosa mozna zbugowac. Jak to zrobic. Powiem wam na przykladzie hydry. Po zaatakowaniu bosa zacznie on poruszać sie za nami. Znajdujemy na mapie element przy ktorym mozemy poruszsc sie z bosem na około i atakować rownoczesnie. Przy hydrze jest to statek. Atakujac skilami obszarowymi poruszamy sie przy krawedzi dzioba statku. Hydra bedzie stala po 2 stronie my na przeciwko niej lecz po 2 stronei statku i bedziemy mogli atakowac sklilami lecz ona tylko bedzie raz na jakis czas wrzucac swoj dystansowy atak.

  tutaj na przykladzie kalimy tego co mowilem:


  tutaj przykald na hydrze:
  Prywatnej pomocy udzielam tylko osobą które maja minimum 100 postów.
  Masz pytanie zadaj je w odpowiednim temacie na forum.

 

 
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Podobne watki

 1. Mega Poradnik Diablo 3
  By LordVaderek in forum Poradniki
  Odpowiedzi: 4
  Ostatni post / autor: 11th March 2016, 17:27
 2. Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 2nd December 2015, 19:40
 3. Astral: Origin MOD APK
  By apkmod in forum Aplikacje
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 4th November 2015, 00:56
 4. Mega Poradnik, build Varus
  By LordVaderek in forum Poradniki
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 22nd June 2013, 18:25
 5. SoccerStar Mega Poradnik
  By BlikeR in forum Gry przeglądarkowe
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 28th April 2011, 14:34

Tagi dla tego watku

Uprawnienia umieszczania postow

 • Nie mozesz zakladac nowych tematow
 • Nie mozesz pisac wiadomosci
 • Nie mozesz dodawac zalacznikow
 • Nie mozesz edytowac swoich postow
 •