Welcome to Bot & Hack MMO Site. . If this is your first visit, we encourage you to create an account. >>
Rejestracja

Welcome to the MMO Cheatres Team, one of the biggest Bot & Hack forums for MMO games. We recommend you created an account
Witamy na forum MMO Cheatres Team, na jednym z najwiekszych o tematyce Bot&Hack do gier MMO. Zachecamy do rejestracji i udzielania sie w społeczności.

Linki sponsorowane
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaz wyniki od 41 do 50 z 55
 1. #1
  Agusia
  Agusia jest nieaktywny
  VIP
  Awatar Agusia

  Dolaczyl
  Oct 2016
  Postow
  328
  Punkty
  779
  Przydatne Thanks Given 
  7
  Przydatne Thanks Received 
  482
  Nagrodzony w
  104 Posts

  Mu Origin Mega Poradnik

  Tutaj bedzie polska wersja poradnika z :
  http://mmoct.eu/android/90243-mu-ori...tml#post243729


  Guide list:

  1. Jak grać
  2. Poradnik interfejsu
  3. Inventory / Plecak
  4. Exchange / Wymiana
  5. Tasks / Zadania
  6. Auction / Aukcje
  7. Epic Chest / Epickie skrzynie
  8. Upgrade CP / Ulepszenia CP
  9. Chat
  10. Abilities / Zdolnosci
  11. Auto-Battler / Automatyczna walka
  12. Movement / Ruch
  13. Shop / Sklep
  14. Time / Czas
  15. Map / Mapa
  16. Reward / Nagrody
  17. Plus Card
  18. System
  19. Arena
  20. Event
  21. Dungeon / Lochy
  22. Character / Bohater
  23. Achievement / Osiagniecia
  24. Refine
  25. Craft
  26. Friend / Znajomi
  27. Guild
  28. Ranking
  29. Journal / Dzienik
  30. Quest / Zadania
  31. VIP
  32. PvP
  33. CP
  34. Buff
  35. Party / Druzyna
  36. Quest Log
  37. Wings / Skrzydla
  38. Trophy & Rune / Trofea i runy
  39. Pets / Zwierzaki
  40. Aether
  41. Companion / Towarzysz
  42. Loren Castle
  43. Server Arena
  44. Muren's Book
  45. Guardian Soul
  46. Specialty / Specjalnosc
  47. Title / Tytul
  48. Characters / Postacie
  49. Maps Views / Podglad mapy
  50. tips&tricks / Porady i triki
  51. Resources / Zasoby
  52. Weapons / Bronie
  53. Sets / Zestawy  Aktualnie szybki poradnik dla osob czekajacych:

  MU Origin: Poradnik dla początkujących – wprowadzenie  W MU Origin istnieje kilka sposobów na zdobywanie doświadczenia. Możemy po prostu pozwolić postaci biegać (Auto-play) w pobliżu dużych skupisk mobów odpowiednich dla naszego poziomu doświadczenia, a sami zająć się innymi czynnościami. Możemy też zmaksymalizować przyrost expa. Poniżej znajdziecie kilka wskazówek jak to zrobić. Dungeony

  Linki sponsorowane


  Jedna z lepszych metod na zdobycie doświadczenia. Są to mini instancje, w których zdobędziemy miliony punktów doświadczenia i nie zajmie to więcej niż kilka minut. Im lepszy sprzęt posiadamy tym szybciej wyczyścimy lochy. Możemy to robić 3 razy dziennie. Z Menu dungeonów wybieramy Daily Dungeon, zakładka EXP. Areny

  Możemy odwiedzić Areny by zmierzyć się z innymi graczami w walkach PvP. Exp zdobywamy niezależnie czy wygramy czy nie. Codzienne wydarzenia

  Znajdziecie je również w Menu dungeon. To instancjonowane arenki, jeszcze szybsze od dungeonów, dające fajną ilość doświadczenia oraz nagrodę za ukończenie misji. Colosseum

  W Menu Event znajdziecie Colosseum. W Colosseum zdobyty exp zostanie pomnożony x8 + otrzymamy 30 minutowy boost expa. Idź do Koloseum odpal Auto-play i pozwól swojej postaci na 30 minutowy grind. Upewnij się, że masz miejsce w plecaku i włącz też Auto-loot. Ustaw HP potiony na 80% na wszelki wypadek. Farmienie Zen

  Najlepszym miejsce na farmę Zen jest Zen Dungeon. Znajdziecie go w Menu dungeon. Daje on sporą ilość Zen za każde zabicie moba. Im silniejsza postać tym szybciej będziemy się bogacić. Dodatkowe wskazówki:


  • Loguj się do gry przynajmniej raz dziennie, każdego kolejnego dnia by otrzymać nagrody za systematyczne logowania oraz by zakończyć zadania z poprzedniego dnia.
  • Jeśli jesteś wystarczająco silny by walczyć z najlepszymi graczami na arenie (i chcesz otrzymać dzienną nagrodę z aren), ale jesteś za nisko w rankingu – możesz zawalczyć z graczami z TOP3 klikając na strzałkę po prawej stronie Panelu Areny. Możesz zająć ich miejsce w rankingu.
  • Pamiętaj, że jeśli chcesz ulepszyć lub zaczarować nieprzywiązany (unbound) przedmiot z przywiązanym (bound) kamieniem to przedmiot też stanie się przywiązany. Jeśli chcesz połączyć dwa przedmioty to jeśli jeden z nich jest przywiązany to przedmiot wynikowy też będzie przywiązany.
  • Jeśli chcesz tworzyć owoce na sprzedaż musisz użyć nieprzywiązanego kamienia. Handlować można tylko nieprzywiązanymi przedmiotami.
  • Możesz wyczyścić dowolny dungeon, jeśli tylko zrobisz to poniżej 2 minut.
  • Zbierz Bound Diamonds w Crystal Mine, żeby: kupić Condor Flames i ulepszyć swoje skrzydła, lub Achievement Badges i zdobyć tytuł, lub Fame Badges i zdobyć divisions, każdy z tych elementów podnosi Twoje CP.
  • Oszczędzaj Gemy, by kupic Talizman i ulepszyć go.
  • Jeśli potrzebujesz więcej defence, a nic sensownego nie wypada, nie wymieniaj gemów na wyposażenie Tier2. Z każde 3 elementy Tieru2 możesz możesz mieć 1 element Tieru3. Potrzebujesz aż 750000 gemów by zdobyć przedmiot Tieru4. Prędzej czy później coś wydropisz, a gemy są zbyt wartościowe by je marnować.
  • Używaj buffa CP by podnieść obrażenia zdawane w walce z bossem, by upewnić się, że loot będzie Twój.
  • Zaplanuj cel i priorytety ulepszeń, ułatwi i przyspieszy to podniesieni CP.
  • Możesz wymieniać gemy na kilka przedmiotów każdego dnia. Zaleca się wymianę gemów na Seed Jewels, ponieważ są one bardzo ważne jeśli planujesz ulepszanie broni z pełną opcją seed.
  • Niektórzy gracze używają nisko poziomowych zestawów do osiągnięcia wymaganych statów dla wyższego poziomu broni. Przykładowo odrodzony 5 raz Dark Knight używa zestawu Scale T2 i może używać broni z T6 lub nawet T7 (z owocami).
  • Jeśli łączysz przedmioty to pamiętaj: pierwszy przedmiot, który wrzucisz do panelu przeniesie level, option, excellent options i luck na połączony przedmiot. Przykładowo jeśli pierwszym przedmiotem będzie Dragon Armor +5+15option z 5 excellent option i bez luck, a jako drugi Dragon Armor +9+20option z 6 excellent options i Luck, trzeci zaś Dragon Armor +0+0option z 6 excellent options i Luck, wynikowym przedmiotem będzie Dragon Armor +5+15option z 5 excellent options i no Luck ponieważ taki był pierwszy przedmiot.
  • Staraj się zachować równowagę pomiędzy poziomami achievement title, fame division i skrzydłami. Zdecydowanie lepiej jest mieć wszystko na T3, niż 1-3-5.
  • Lepiej trzymać się jednego znaku zodiaku i levelować go. Im więcej zainwestuje w niego punktów tym lepsze możliwości uzyskasz.
  • Staraj się nie marnować gemów na tzw. filler skille (umiejętności, które nie wymagają many). Nie są one tak ważne jak pozostałe.
  • Jeśli Twoim celem jest byc najlepszym na serwerze powinieneś dołączyć do najlepszej gildii i podzielić się Rainbow Crystal w Crystal Mine z gildią.
  • Zmęczony marnowaniem czasu w Crystal Mine? W trakcie trwania eventu będąc nadal wewnątrz bezpiecznej strefy, zbieraj pobliskie małe kryształy. Zajmie to tylko kilka minut dziennie zamiast całych godzin.
  • Używaj Seal of Ascension 30 minut przed codziennym restartem serwerów i idź do Colosseum. Następnie idź tam ponownie gdy skończy się daily time, by zyskać 60 minutowy boost doświadczenia.
  • Zanim pójdziesz spać lub do pracy, zbieraj meditation experience dzięki czemu zawsze będziesz otrzymywał doświadczenie.


  MU Origin: Diamenty i inne środki płatnicze
  • Zen

  Zen to podstawowa waluta w grze. Używana jest do kupowania w domu aukcyjnym i by zwiekszyć dwukrotnie nagrodę z medytacji. Jak zdobyć: Zen zdobywamy zabijając podstawowe i elitarne mobki, bossy i złote inwazje.

  • Bound Zen

  Bound Zen używane są do tworzenia owoców, wejściówek do Devil Square i Blood Castle, ulepszania setów, kupowania potionów, zakańczania zadań i wymiany za exp. Jak zdobyć: Bound Zen zdobywamy z lucky flares, zen dungeonów, nagród za codzienne logowania, z Devil Square, z Blood Castle, z Gold Ingots i żółtych kryształów z Crystal Mine.

  • Diamond

  Za Diamenty kupujemy przedmioty w domu aukcyjnym i sklepie. Dodatkowo możemy je wymienić na Epic chest, doświadczenie, bound zen i star essences oraz ukończyć zadania za lepsze nagrody. Jak zdobyć: Diamentymogą zostać zakupione za pieniądze lub na aukcjach.

  • Bound Diamond

  Z pomocą Bound Diamonds możemy zwiększyć doświadczenie z medytacji oraz zwiększyć nagrody za niedokończone zadania, daily questy. Można też kupować za nie w sklepie i wejść do Boss Castle. Jednak na początku najlepiej kupić: condor feathers, achievement i fame badgesy. Jak zdobyć: Bound Diamonds otrzymamy z niebieskich kryształów z Crystal Mine i zdobywania achievementów.

  • Gem

  Gemy są wymieniane na Talizmany, które podnoszą wszystkie statystyki przedmiotów. Zaleca się używać ich TYLKO do kupowania Talizmanów i wymiany na seed jewels. Jak zdobyć: Gems dostaniemy z dungeonów, daily dungeonów, Illusion Temple i rozbijania przedmiotów.

  • Punkty Achievement

  Za Achievement Points możemy nabyć tytuły, które zwiększają statystyki. Jak zdobyć: PunktyAchievement otrzymujemy za zdobyte osiągnięcia, z Chaos Castle, Illusion Temple, Kalima i achievement badgesów zakupionych z diamond store.

  • Punkty Fame

  Punkty Fame podnoszą rangę PvP, co delikatnie polepsza statystyki. Jak zdobyć: Fame zdobywamy na Arenach, w Angel Temple, Kalima oraz z fame badges zakupionych w diamond store.

  • Star Essences

  Star Essences zwiększa atrybuty znaków zodiaku. Zaleca się inwestować w jeden konkretny znak. Jak zdobyć: Star Essences pozyskujemy z dowolnego kryształu z Crystal Mine, z lucky flares, medytacji, diamentów, wymiany bound diamentów i Endless Tower.


  MU Origin: World boss i mapy  Lorencia

  Wymagany poziom: 0 Reset, Level 1.
  Boss: Death King – Respawn: 9:00, 15:00, 18:00, 20:00, 23:00 – Zalecany CP: 2.000 – Nagroda: Tier 1

  Noria

  Wymagany poziom: 0 Reset, Level 30.
  Boss: Wolf King – Respawn: 10:00, 16:00, 19:00, 21:00, 22:30 – Zalecany CP: 7.200 – Nagroda: Tier 2

  Devias

  Wymagany poziom: 0 Reset, Level 60.
  Boss: Ice Queen – Respawn: 11:00, 14:00, 17:00, 20:30, 22:30 – Zalecany CP: 22.000 – Nagroda: Tier 2

  Dark Prison

  Wymagany poziom: 1 Reset, Level 1.
  Boss: Gorgon – Respawn: 9:00, 15:00, 18:00, 20:00, 23:00 – Zalecany CP: 36.000 – Nagroda: Tier 3

  Lost Tower

  Wymagany poziom: 1 Reset, Level 70.
  Boss: Balrog – Respawn: 10:00, 16:00, 19:00, 21:00, 22:00 – Zalecany CP: 49.000 – Nagroda: Tier 3

  Atlans

  Wymagany poziom: 2 Reset, Level 1.
  Boss: Hydra – Respawn: 11:00, 14:00, 17:00, 20:30, 22:30 – Zalecany CP: 130.000 – Nagroda: Tier 4

  Tarkan

  Wymagany poziom: 3 Reset, Level 1.
  Boss: Zaikan – Respawn: 9:00, 15:00, 18:00, 20:00, 23:00 – Zalecany CP: 230.000 – Nagroda: Tier 5

  Icarus

  Wymagany poziom: 4 Reset, Level 1.
  Boss: Phoenix of Darkness – Respawn: 10:00, 16:00, 19:00, 21:00, 22:00 – Zalecany CP: 390.000 – Nagroda: Tier 6

  Aida

  Wymagany poziom: 5 Reset, Level 1.
  Boss: Hellminer – Respawn: 11:00, 14:00, 17:00, 20:30, 22:30 – Zalecany CP: 680.000 – Nagroda: Tier 7
  Kanturu Ruins

  Wymagany poziom: 6 Reset, Level 1.
  Boss: Kaylon – Respawn: 9:00, 15:00, 18:00, 20:00, 23:00 – Zalecany CP: 1.090.000 – Nagroda: Tier 8
  Kanturu Relics

  Wymagany poziom: 7 Reset, Level 1.
  Boss: Nightmare – Respawn: 9:00, 15:00, 18:00, 20:00, 23:00 – Zalecany CP: 1.650.000 – Nagroda: Tier 9


  MU Origin: Klasy postaci  Dark Knight

  Specjalista w walce w zwarciu. Postać potrafiąca zgładzić wszystko co stanie na jego drodze. Daje boost do HP członkom drużyny.

  Dark Knight Skills


  • Cyclone: 0 sek. cooldown, 3m zasięg. Zadaje niskie obrażenia i nie wymaga many. Bardziej efektywny w combo.
  • Death Stab: 4 sek. cooldown, 6m zasięg. Zadaje duże obrażenia w linii prostej i odrzuca cel w tył na 6m. Kosztuje 6% maks. many.
  • Twisting Slash: 4 sek. cooldown, 4m zasięg. Zadaje średnie obrażenia. Kosztuje 6% maks. many.
  • Rageful Blow: 10 sek. cooldown, 4m zasięg. Zadaje bardzo duże obrażenia i ogłusza cel na 2 sek. Kosztuje 10% maks. many.
  • Ravage: 8 sek cooldown, 6m zasięg. Zadaje bardzo duże obrażenia, ogłusza cel na 2 sek. i spowalnia o 60% przez 4 sek. Kosztuje 8% maks. many.
  • Swell Life: 1 sek cooldown, 4m zasięg. Buff zwiększający maksymalne HP własne i pobliskich członków drużyny. Trwa przez 30 minut i kosztuje 20% maks. many.


  Elf

  Jej główną bronią jest łuk, którym likwiduje wrogów z dystansu. Zadaje spore obrażenia i ma niski cooldown umiejętności. Potrafi czasowo zwiększyć zadawane obrażenia w party.

  Elf Skills


  • Power-Shot: 0 sek. cooldown, 6m zasięg. Zadaje bardzo małe obrażenia. Nie zużywa many i jest bardziej efektywny w combo.
  • Triple-Shot: 4 sek. cooldown, 8m zasięg. Zadaje średnie obrażenia. Kosztuje 6% maks. many.
  • Multi-Shot: 4 sek. cooldown, 8m zasięg. Zadaje niskie obrażenia. Kosztuje 6% maks. many.
  • Penetration: 10 sek. cooldown, 8m zasięg. Zadaje duże obrażenia w linii prostej i odrzuca cel w tył na 6m. Kosztuje 10% maks. many.
  • Ice Arrow: 8 sek. cooldown, 6m zasięg. Zadaje duże obrażenia, odrzuca cel w tył na 3m i ogłusza na 2 sek. Kosztuje 8% maks. many.
  • Infinity: 1 sek. cooldown, 4m zasięg. Buff zwiększający własny atak i obronę oraz pobliskich członków drużyny. Trwa przez 30 minut i kosztuje 20% maks. many.


  Dark Wizard

  Potężny Mag potrafiący przejąć kontrolę nad umysłem wroga. Wprowadza chaos na polu bitwy spowalniając i ogłuszając przeciwników. W drużynie redukuje obrażenia.

  Dark Wizard Skills


  • Energy Ball: 0 sek. cooldown, 6m zasięg. Zadaje bardzo małe obrażenia. Nie zużywa many i jest bardziej efektywny w combo.
  • Aqua Beam: 4 sek. cooldown, 8m zasięg. Zadaje średnie obrażenia. Kosztuje 6% maks. many.
  • Evil Spirit: 4 sek. cooldown, 6m zasięg. Zadaje niskie obrażenia. Kosztuje 6% maks. many.
  • Hellfire: 10 sek. cooldown, 4m zasięg. Zadaje bardzo duże obrażenia i ogłusza cel na 2 sek. Kosztuje 10% maks. many.
  • Twister: 8 sek. cooldown, 4m zasięg. Zadaje bardzo duże obrażenia, ogłusza cel na 2 sek. i spowalnia o 60% przez 4 sek. Kosztuje 8% maks. many.
  • Soul Barrier: 1 sek. cooldown, 4m zasięg. Buff redukujący obrażenia własne oraz pobliskich członków drużyny. Trwa przez 30 minut i kosztuje 20% maks. many.


  Magic Knight

  Pierwsza klasa typu Hero. Może rozwijać się w walce mieczem lub władać magią. By stworzyć tą postać wymagana jest inna postać z 3 odrodzeniami.
  Ostatnio edytowane przez Agusia ; 2nd May 2017 o 17:55
  (*) (*) >>>>>>>>>>>>>Załóż konto z http://mmoct.eu/register.php?referrerid=187518 a dam ci ciastko. <<<<<<<<<<<<(*) (*)

 2. Wolne miejsce Reklamowe
 3. #41
  Agusia
  Agusia jest nieaktywny
  VIP
  Awatar Agusia

  Dolaczyl
  Oct 2016
  Postow
  328
  Punkty
  779
  Przydatne Thanks Given 
  7
  Przydatne Thanks Received 
  482
  Nagrodzony w
  104 Posts

  Odp: Mu Origin Mega Poradnik

  Aether

  w trakcie pisania


  Linki sponsorowane
  (*) (*) >>>>>>>>>>>>>Załóż konto z http://mmoct.eu/register.php?referrerid=187518 a dam ci ciastko. <<<<<<<<<<<<(*) (*)

 4. #42
  Agusia
  Agusia jest nieaktywny
  VIP
  Awatar Agusia

  Dolaczyl
  Oct 2016
  Postow
  328
  Punkty
  779
  Przydatne Thanks Given 
  7
  Przydatne Thanks Received 
  482
  Nagrodzony w
  104 Posts

  Odp: Mu Origin Mega Poradnik

  Companion

  w trkcie pisania
  (*) (*) >>>>>>>>>>>>>Załóż konto z http://mmoct.eu/register.php?referrerid=187518 a dam ci ciastko. <<<<<<<<<<<<(*) (*)

 5. #43
  Agusia
  Agusia jest nieaktywny
  VIP
  Awatar Agusia

  Dolaczyl
  Oct 2016
  Postow
  328
  Punkty
  779
  Przydatne Thanks Given 
  7
  Przydatne Thanks Received 
  482
  Nagrodzony w
  104 Posts

  Odp: Mu Origin Mega Poradnik

  Loren Castle Siege
  w trakcie pisania
  (*) (*) >>>>>>>>>>>>>Załóż konto z http://mmoct.eu/register.php?referrerid=187518 a dam ci ciastko. <<<<<<<<<<<<(*) (*)

 6. #44
  Agusia
  Agusia jest nieaktywny
  VIP
  Awatar Agusia

  Dolaczyl
  Oct 2016
  Postow
  328
  Punkty
  779
  Przydatne Thanks Given 
  7
  Przydatne Thanks Received 
  482
  Nagrodzony w
  104 Posts

  Odp: Mu Origin Mega Poradnik

  Server Arena

  w trakcie pisania
  (*) (*) >>>>>>>>>>>>>Załóż konto z http://mmoct.eu/register.php?referrerid=187518 a dam ci ciastko. <<<<<<<<<<<<(*) (*)

 7. #45
  Agusia
  Agusia jest nieaktywny
  VIP
  Awatar Agusia

  Dolaczyl
  Oct 2016
  Postow
  328
  Punkty
  779
  Przydatne Thanks Given 
  7
  Przydatne Thanks Received 
  482
  Nagrodzony w
  104 Posts

  Odp: Mu Origin Mega Poradnik

  Muren's Book

  w trakcie pisania
  (*) (*) >>>>>>>>>>>>>Załóż konto z http://mmoct.eu/register.php?referrerid=187518 a dam ci ciastko. <<<<<<<<<<<<(*) (*)

 8. #46
  Agusia
  Agusia jest nieaktywny
  VIP
  Awatar Agusia

  Dolaczyl
  Oct 2016
  Postow
  328
  Punkty
  779
  Przydatne Thanks Given 
  7
  Przydatne Thanks Received 
  482
  Nagrodzony w
  104 Posts

  Odp: Mu Origin Mega Poradnik

  Guardian Soul

  w trakcie pisania
  (*) (*) >>>>>>>>>>>>>Załóż konto z http://mmoct.eu/register.php?referrerid=187518 a dam ci ciastko. <<<<<<<<<<<<(*) (*)

 9. #47
  Agusia
  Agusia jest nieaktywny
  VIP
  Awatar Agusia

  Dolaczyl
  Oct 2016
  Postow
  328
  Punkty
  779
  Przydatne Thanks Given 
  7
  Przydatne Thanks Received 
  482
  Nagrodzony w
  104 Posts

  Odp: Mu Origin Mega Poradnik

  Specialty

  w trakcie pisania
  (*) (*) >>>>>>>>>>>>>Załóż konto z http://mmoct.eu/register.php?referrerid=187518 a dam ci ciastko. <<<<<<<<<<<<(*) (*)

 10. #48
  Agusia
  Agusia jest nieaktywny
  VIP
  Awatar Agusia

  Dolaczyl
  Oct 2016
  Postow
  328
  Punkty
  779
  Przydatne Thanks Given 
  7
  Przydatne Thanks Received 
  482
  Nagrodzony w
  104 Posts

  Odp: Mu Origin Mega Poradnik

  Title

  w trakcie pisania
  (*) (*) >>>>>>>>>>>>>Załóż konto z http://mmoct.eu/register.php?referrerid=187518 a dam ci ciastko. <<<<<<<<<<<<(*) (*)

 11. #49
  Agusia
  Agusia jest nieaktywny
  VIP
  Awatar Agusia

  Dolaczyl
  Oct 2016
  Postow
  328
  Punkty
  779
  Przydatne Thanks Given 
  7
  Przydatne Thanks Received 
  482
  Nagrodzony w
  104 Posts

  Odp: Mu Origin Mega Poradnik

  Characters

  w trakcie pisania
  (*) (*) >>>>>>>>>>>>>Załóż konto z http://mmoct.eu/register.php?referrerid=187518 a dam ci ciastko. <<<<<<<<<<<<(*) (*)

 12. #50
  Agusia
  Agusia jest nieaktywny
  VIP
  Awatar Agusia

  Dolaczyl
  Oct 2016
  Postow
  328
  Punkty
  779
  Przydatne Thanks Given 
  7
  Przydatne Thanks Received 
  482
  Nagrodzony w
  104 Posts

  Odp: Mu Origin Mega Poradnik

  Maps

  Lorencia

  Level Required: 0 Rebirth, Level 1.
  Boss: Death King - Respawn: 9:00, 15:00, 18:00, 20:00, 23:00 - Recommended CP: 2.000 - Rewards: Tier 1

  Noria

  Level Required: 0 Rebirth, Level 30.
  Boss: Wolf King - Respawn: 10:00, 16:00, 19:00, 21:00, 22:30 - Recommended CP: 7.200 - Rewards: Tier 2

  Devias

  Level Required: 0 Rebirth, Level 60.
  Boss: Ice Queen - Respawn: 11:00, 14:00, 17:00, 20:30, 22:30 - Recommended CP: 22.000 - Rewards: Tier 2

  Dark Prison

  Level Required: 1 Rebirth, Level 1.
  Boss: Gorgon - Respawn: 9:00, 15:00, 18:00, 20:00, 23:00 - Recommended CP: 36.000 - Rewards: Tier 3

  Lost Tower

  Level Required: 1 Rebirth, Level 70.
  Boss: Balrog - Respawn: 10:00, 16:00, 19:00, 21:00, 22:00 - Recommended CP: 49.000 - Rewards: Tier 3

  Atlans

  Level Required: 2 Rebirth, Level 1.
  Boss: Hydra - Respawn: 11:00, 14:00, 17:00, 20:30, 22:30 - Recommended CP: 130.000 - Rewards: Tier 4

  Tarkan

  Level Required: 3 Rebirth, Level 1.
  Boss: Zaikan - Respawn: 9:00, 15:00, 18:00, 20:00, 23:00 - Recommended CP: 230.000 - Rewards: Tier 5

  Icarus

  Level Required: 4 Rebirth, Level 1.
  Boss: Phoenix of Darkness - Respawn: 10:00, 16:00, 19:00, 21:00, 22:00 - Recommended CP: 390.000 - Rewards: Tier 6

  Aida

  Level Required: 5 Rebirth, Level 1.
  Boss: Hellminer - Respawn: 11:00, 14:00, 17:00, 20:30, 22:30 - Recommended CP: 680.000 - Rewards: Tier 7

  Kanturu Ruins

  Level Required: 6 Rebirth, Level 1.
  Boss: Kaylon - Respawn: 9:00, 15:00, 18:00, 20:00, 23:00 - Recommended CP: 1.090.000 - Rewards: Tier 8

  Kanturu Relics

  Level Required: 7 Rebirth, Level 1.
  Boss: Nightmare - Respawn: 9:00, 15:00, 18:00, 20:00, 23:00 - Recommended CP: 1.650.000 - Rewards: Tier 9

  La Cleon

  Level Required: 8 Rebirth, Level 1.
  Boss: Cerupan - Respawn: 11:00, 14:00, 17:00, 20:30, 22:30 - Recommended CP: 2.310.000 - Rewards: Tier 9

  Swamp of Peace

  Level Required: 9 Rebirth, Level 1.
  Boss: Captain Kraken - Respawn: 9:00, 15:00, 18:00, 20:00, 23:00 - Recommended CP: 2.750.000 - Rewards: Tier 9
  (*) (*) >>>>>>>>>>>>>Załóż konto z http://mmoct.eu/register.php?referrerid=187518 a dam ci ciastko. <<<<<<<<<<<<(*) (*)

 

 
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Podobne watki

 1. Mega Poradnik Diablo 3
  By LordVaderek in forum Poradniki
  Odpowiedzi: 4
  Ostatni post / autor: 11th March 2016, 17:27
 2. Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 2nd December 2015, 19:40
 3. Astral: Origin MOD APK
  By apkmod in forum Aplikacje
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 4th November 2015, 00:56
 4. Mega Poradnik, build Varus
  By LordVaderek in forum Poradniki
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 22nd June 2013, 18:25
 5. SoccerStar Mega Poradnik
  By BlikeR in forum Gry przeglądarkowe
  Odpowiedzi: 1
  Ostatni post / autor: 28th April 2011, 14:34

Tagi dla tego watku

Uprawnienia umieszczania postow

 • Nie mozesz zakladac nowych tematow
 • Nie mozesz pisac wiadomosci
 • Nie mozesz dodawac zalacznikow
 • Nie mozesz edytowac swoich postow
 •