Welcome to Bot & Hack MMO Site. . If this is your first visit, we encourage you to create an account. >>
Rejestracja

Welcome to the MMO Cheatres Team, one of the biggest Bot & Hack forums for MMO games. We recommend you created an account
Witamy na forum MMO Cheatres Team, na jednym z najwiekszych o tematyce Bot&Hack do gier MMO. Zachecamy do rejestracji i udzielania sie w społeczności.

Linki sponsorowane
Pokaz wyniki od 1 do 8 z 8
 1. #1
  BlikeR
  BlikeR jest nieaktywny
  Administrator Techniczny
  Awatar BlikeR

  Dolaczyl
  Apr 2007
  Postow
  3 964
  Przydatne Thanks Given 
  29
  Przydatne Thanks Received 
  1 147
  Nagrodzony w
  238 Posts

  Battlefield Hardline – koniec beta testów, kolejne jesienią

  Pierwszy etap beta testów Battlefield Hardline dobiegł końca – studio Visceral Games podziękowało wszystkim uczestnikom za udział. Przy tej okazji zapewniono, że kolejne testy zostaną przeprowadzone jesienią, na wszystkich zapowiadanych platformach sprzętowych.

  W przypadku Battlefield Hardline twórcy chcą uniknąć problemów, z jakimi na starcie borykał się Battlefield 4

  Studio Visceral Games w osobie Steve’a Papoutsisa podziękowało fanom za udział w becieBattlefield Hardline. Pierwsza faza testów rozpoczęła się 9 czerwca podczas targów E3, zaraz po prezentacji tegorocznej odsłony popularnego cyklu FPS-ów na konferencji firmy Electronic Arts, a zakończyła wczoraj. Kolejne beta testy odbędą się jesienią, tuż przed premierą gry i obejmą wszystkie platformy sprzętowe, na które zmierza Battlefield Hardline: PC, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3, Xboksa 360. W naszym kraju tytuł zostanie wydany 23 października.
  W międzyczasie twórcy obiecują ujawniać kolejne informacje na temat produkcji, zarówno od strony multiplayera, jak i kampanii single player. Na razie gracze mieli okazję wypróbować osobiście dwa nowe warianty rozgrywki wieloosobowej: Heist i Blood Money, na wielkomiejskiej mapie High Tension. To nie wszystko, co będzie miał do zaoferowania tegoroczny Battlefield – twórcy szykują kilka innych trybów, w tym Rescue (odbijanie zakładników) i Hotwire (pościg policyjny). Visceral Games obiecuje również większe niż dotąd zróżnicowanie map – od podziemnych laboratoriów po ulice słonecznego Miami.

  Linki sponsorowane  Informacje wstępne

  Pierwszą rzucającą się w oczy nowością było odejście od tematyki militarnej na rzecz walki z przestępczością zorganizowaną. Battlefield Hardline tworzony jest głównie przez studio Visceral Games (cykl Dead Space), któremu pomagają twórcy poprzednich odsłon, ludzie ze studia DICE. Tytuł ukaże się jesienią 2014 roku na następujących platformach sprzętowych: PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xbox 360.Do ujawnienia pierwszych informacji na temat Battlefield Hardline – gry zapoczątkowującej nową podserię wchodzącą w skład cyklu FPS-ów wojennych Battlefield – doszło w maju 2014 roku. Podzielił się nimi niejaki Koen Vlaswinkel, który na swoim blogu umieścił kilka obrazków i szczegółów dotyczących produkcji, uzyskanych z kodu źródłowego oficjalnej strony serii. Wkrótce po tym istnienie gry zostało oficjalnie potwierdzone przez firmę Electronic Arts, a do sieci wyciekł obszerny zwiastunprodukcji (wstępnie zatytułowanej Omaha), zdradzający sporo konkretów na jej temat.
  Kampania solowa

  Fabuła

  Nick Mendoza (po prawej) stanie przed dylematami natury moralnej

  Głównym bohaterem Battlefield Hardline jest Nick Mendoza, młody detektyw z Miami.Wraz z partnerami znajduje on ogromny ładunek kokainy wart niemal 10 milionów dolarów. Pomimo sprzeciwów protagonisty, skuszeni perspektywą szybkiego wzbogacenia się, koledzy Nicka postanawiają przywłaszczyć sobie narkotyk. Jako Nick, gracz usiłuje wyśledzić i dokonać zemsty na dawnych przyjaciołach.
  Sposób ukazywania fabuły nawiązuje do seriali telewizyjnych. Struktura poszczególnych poziomów przypomina odrębne epizody, niejednokrotnie zakończone tzw. „cliffhangerami”. W grze przewija się plejada gwiazd znanych z takich seriali, jak Justified, The Americans czy House of Cards.
  Rozgrywka

  Battlefield Hardline to typowy FPS w którym główne danie stanowić mają widowiskowe sekwencje akcji i strzelanie do przeciwników. Pewne nowości dotyczące rozgrywki wiążą się z oryginalną tematyką gry. Jako stróż prawa, główny bohater będzie mógł nie tylko zabijać, ale i aresztować przestępców. Schwytanych złoczyńców będzie się dało przesłuchać przy użyciu policyjnej pałki, by na krótką chwilę poznać pozycję wroga – opcja ta pojawi się również w multiplayerze. W trybie solowym gracz wykorzysta wielofunkcyjny skaner, dzięki któremu zbada on poszlaki, ujawni wrogów niedostrzegalnych gołym okiem oraz zidentyfikuje bandytów ściganych listami gończymi – ich likwidacja zapewni dodatkowy zastrzyk gotówki, potrzebnej do zakupu dodatków i ulepszeń broni. W trakcie kampanii będzie się dało zastosować odmienne podejścia – otwartą wymianę ognia, cichą likwidację wrogów lub ostrzeliwanie przeciwników z pozycji snajperskiej.
  Multiplayer

  Battlefield spotyka Counter-Strike’a

  Moduł wieloosobowy to wciąż najważniejsza część gry. W Battlefield Hardline współpraca między graczami liczyć się ma jeszcze bardziej niż w poprzednich odsłonach serii. Grający ponownie będą mogli wybrać pomiędzy czterema klasami postaci. Są to: Operator (pełniący rolę medyka), Mechanic (tutejszy inżynier), Enforcer (wyposażony w broń ciężką) oraz Professional (snajper). Twórcy wprowadzili do gry nowy system rozwoju. Na przestrzeni meczu, gracze zyskują punkty reputacji, które odblokowują dodatkowe umiejętności, ale po zakończeniu każdej rozgrywki postęp zostaje zresetowany. Tradycyjnie naprzeciw siebie stają dwie drużyny dążące do przeciwstawnych celów: przestępcy i SWAT. Oprócz znanych wariantów rozgrywki (np. Team Deathmatch), pojawiło się kilka nowych.
  Ujawnione tryby rozgrywki

  Heist

  Napad na bank. Zespół przestępców usiłuje najpierw wysadzić drzwi do skarbca, a następnie uciec z pieniędzmi do wyznaczonego punktu, podczas gdy policjanci próbują im w tym przeszkodzić.
  Rescue

  Oddziały specjalne sił porządkowych muszą uwolnić zakładników przetrzymywanych przez bandytów.
  Hotwire

  Pościg, w którym przestępcy usiłują uciec goniącym ich policjantom. Jak nietrudno się domyślić, w trybie tym ogromną rolę odgrywają pojazdy i duże mapy.
  Blood Money

  Dwie drużyny starają się przechwycić pieniądze z przeciwnego sejfu i przenieść do swojej ciężarówki. Dodatkowo obie strony konfliktu próbują w podobny sposób zabezpieczyć stos banknotów umieszczony w centralnym punkcie mapy. Wygrywa zespół, który jako pierwszy zdobędzie 5 milionów dolarów. Tryb ten charakteryzuje się szybkim tempem rozgrywki.
  Broń i pojazdy

  W grze pojawi się broń typowo militarna, ale nie tylko. Z bardziej nietypowych dla serii narzędzi samoobrony wymienić można: obrzyn, kuszę, paralizator, kij bejsbolowy czy tarczę policyjną. Broń palną będzie się dało wyposażyć w masę dodatków taktycznych: m.in. różnego rodzaju celowniki, wskaźniki laserowe, stabilizatory oraz tłumiki. Dodatkowo w walce przysłużą się nam takie elementy wyposażenia, jak granaty, noże bojowe, ładunki wybuchowe czy też nowe dla serii linki z hakiem i tyrolki.
  Gracze będą mogli pokierować różnorodnymi pojazdami: helikopterami, wozami bojowymi sił specjalnych, SUVami, ciężarówkami, motocyklami, łodziami oraz samochodami i motorami cywilnymi. Dostępne środki transportu również da się modyfikować, wybierając do nich takie dodatki, jak np. dodatkową broń, zasłonę dymną, inny kolor lakieru itp.
  Technologia

  Środowisko

  Twórcy chwalą się jeszcze większym i bardziej otwartym środowiskiem (zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i w multiplayerze). Mapy są osadzone głównie na terenie miast Ameryki Północnej, choć zdarzają się też lokacje innego rodzaju, np. pustynne.
  Destrukcja

  W Battlefield Hardline nie mogło zabraknąć flagowego elementu serii, jakim jest destrukcja otoczenia. W grze powraca znany z Battlefield 4 system Levolution, który umożliwia dokonywanie zniszczeń na dużą skalę, pozwalając realnie wpływać na wygląd mapy (np. możliwość zrównywania z ziemią całych wieżowców).
  AI

  Sztuczna inteligencja wrogów została zaprojektowana na nowo. Zachowania przeciwników mają być na tyle nieprzewidywalne, że ponowne rozegranie danej misji ma wyglądać nieco inaczej.
  Prywatnej pomocy udzielam tylko osobą które maja minimum 100 postów.
  Masz pytanie zadaj je w odpowiednim temacie na forum.

 2. Wolne miejsce Reklamowe
 3. #2
  ist
  ist jest nieaktywny
  ZBANOWANY
  Awatar ist

  Dolaczyl
  Oct 2015
  Postow
  120
  Przydatne Thanks Given 
  0
  Przydatne Thanks Received 
  0
  Nagrodzony w
  0 Posts

  Odp: Battlefield Hardline – koniec beta testów, kolejne jesienią

  dzieki

 4. #3
  jw9974
  jw9974 jest nieaktywny
  Początkujacy
  Awatar jw9974

  Dolaczyl
  Nov 2015
  Postow
  9
  Przydatne Thanks Given 
  0
  Przydatne Thanks Received 
  0
  Nagrodzony w
  0 Posts

  Odp: Battlefield Hardline – koniec beta testów, kolejne jesienią

  wow... ty

 5. #4
  elite-community
  elite-community jest nieaktywny
  Początkujacy
  Awatar elite-community

  Dolaczyl
  Nov 2015
  Postow
  5
  Przydatne Thanks Given 
  0
  Przydatne Thanks Received 
  0
  Nagrodzony w
  0 Posts

  Odp: Battlefield Hardline – koniec beta testów, kolejne jesienią

  nice :)

 6. #5
  sagem173
  sagem173 jest nieaktywny
  Początkujacy
  Awatar sagem173

  Dolaczyl
  Jan 2016
  Postow
  4
  Przydatne Thanks Given 
  0
  Przydatne Thanks Received 
  0
  Nagrodzony w
  0 Posts

  Odp: Battlefield Hardline – koniec beta testów, kolejne jesienią

  nice :)

 7. #6
  bari12pl
  bari12pl jest nieaktywny
  Początkujacy
  Awatar bari12pl

  Dolaczyl
  Feb 2016
  Postow
  10
  Przydatne Thanks Given 
  0
  Przydatne Thanks Received 
  0
  Nagrodzony w
  0 Posts

  Odp: Battlefield Hardline – koniec beta testów, kolejne jesienią

  nice

 8. #7
  bigis105
  bigis105 jest nieaktywny
  Początkujacy
  Awatar bigis105

  Dolaczyl
  Feb 2016
  Postow
  9
  Przydatne Thanks Given 
  0
  Przydatne Thanks Received 
  0
  Nagrodzony w
  0 Posts

  Odp: Battlefield Hardline – koniec beta testów, kolejne jesienią

  Super, dzięki

 9. #8
  Skotchick
  Skotchick jest nieaktywny
  Początkujacy
  Awatar Skotchick

  Dolaczyl
  Mar 2016
  Postow
  24
  Przydatne Thanks Given 
  0
  Przydatne Thanks Received 
  0
  Nagrodzony w
  0 Posts

  Odp: Battlefield Hardline – koniec beta testów, kolejne jesienią

  cool

 

 

Podobne watki

 1. Odpowiedzi: 2
  Ostatni post / autor: 5th August 2016, 21:41
 2. [Beta Testy] The Elder Scrolls Online – zgarnij klucz do beta-testów!
  By Pan Strugi in forum Gry MMO w fazie beta test
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 16th March 2014, 10:07
 3. Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 2nd January 2014, 17:41
 4. Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 14th April 2013, 18:58
 5. Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 7th March 2013, 18:41

Tagi dla tego watku

Uprawnienia umieszczania postow

 • Nie mozesz zakladac nowych tematow
 • Nie mozesz pisac wiadomosci
 • Nie mozesz dodawac zalacznikow
 • Nie mozesz edytowac swoich postow
 •