Charakterystyczny kreskówkowy styl graficzny nadaje grze specyficznego klimatu

Do oficjalnej premiery MMO WildStar, zaplanowanej na 3 czerwca, został już niecały miesiąc. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, deweloperzy tytułu ogłosili konkretną datę rozpoczęcia jego otwartych beta-testów. Wystartują one 8 maja i trwać będą nieprzerwanie przez kolejnych 10 dni. W tym czasie chęć uczestnictwa w becie będzie mógł zgłosić każdy chętny. Wypełniając formularz, który znajdzie się na oficjalnej stronie gry, otrzymamy unikalny klucz rejestracyjny. Osoby, które brały już udział w organizowanych przez producentów zamkniętych testach, będą mogły pominąć ten krok i wykorzystać już stworzone konta, ściągając jedynie nowy patch dla klienta gry.
Beta pozwoli nam zapoznać się dużą częścią tego, co będzie miała do zaoferowania pełna wersjaWildStar. Postacie graczy zdobędą maksymalnie 30 poziom doświadczenia , zwiedzając przy tym wiele lokacji oraz zdobywając nowe umiejętności, które do tej pory nie były udostępnione testerom.
Warto przypomnieć, że WildStar ma wymagać od graczy opłacania comiesięcznego abonamentu kosztującego 12,99 euro, czyli ok. 60 zł. Cenę podstawowej edycji gry, pozwalającej na darmową zabawę przez 30 dni, ustalono na poziomie 45 euro (ok. 190 zł). Osoby, które zdecydują się na zamówienie przedpremierowe, otrzymają dodatkowe bonusy w postaci wcześniejszego dostępu do rozgrywki oraz licznych wirtualnych przedmiotów.


Linki sponsorowane


WildStar to gra MMO osadzona w kolorowym świecie science-fiction. Za jej produkcję odpowiada debiutujące amerykańskie studio Carbine, wydawcą jest natomiast firma NCsoft. Tytuł został zaprezentowany po raz pierwszy w sierpniu 2011 roku. Akcja WildStarrozgrywa się w dalekiej przyszłości, w której przedstawiciele różnych kosmicznych ras, należących do dwóch zwalczających się frakcji, walczą o kontrolę nad planetą Nexus. Gracze mogą wybierać spośród sześciu klas postaci oraz czterech ścieżek ich rozwoju. System walki różni się od tego do czego przyzwyczaiły nas tradycyjne MMO, pozwalając na szybszą i bardziej zręcznościową zabawę.