Kilka dni temu donosiliśmy, że 25 kwietnia zamknięta beta gry Survarium zostanie otwarta na 24 godziny. Studio Vostok Games poinformowało, że można już pobierać tytuł, a zabawa rozpocznie się o godzinie 10:00 czasu polskiego i potrwa do jutra, do 10:00. By skorzystać z tej możliwości, wystarczy udać się na główną stronę sieciowego FPS-a, wcisnąć przycisk „Play Now”, założyć konto (o ile go jeszcze nie macie) i pobrać klienta, który po włączeniu ściągnie niezbędne dane. Deweloper uruchomił także specjalny dział na oficjalnym forum, gdzie można wyrażać swoje opinie i wrażenia z bety. Jeżeli będziecie chcieli podzielić się spostrzeżeniami, to zajrzyjcie w to miejsce.

Survarium - cisza i spokój potrwają tylko do 10:00.

Linki sponsorowane


Beta Survarium w skrócie:
  • Otwarte, 24-godzinne testy rozpoczną się o godzinie 10:00 i potrwają do jutra, do tej samej godziny
  • Klienta gry można pobrać już teraz z oficjalnej strony produkcji
  • Po zakończeniu zabawy, gra ponownie przejdzie w fazę zamkniętej bety


Przypominam także, że beta umożliwi zabawę wyłącznie w ramach PvP. Dodatkowo studio poinformowało, że obecnie serwery Survarium znajdują się w Rosji, więc osoby z dalszych zakątków świata mogą uświadczyć pewnych niedogodności z tym związanych (problemy z połączeniem, wysokie pingi, itd.).
Przy okazji warto wspomnieć o zapowiedzianej kilka dni temu aktualizacji oznaczonej numerem 0.21a. Pełną rozpiskę nadchodzących usprawnień znajdziecie wtym miejscu, a ja wspomnę tylko, że deweloper zatroszczy się m.in. o nową lokację Mamayev Kurgan, przy czym jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Gra doczeka się także ulepszenia interfejsu użytkownika, grafiki, dźwięku, funkcji sieciowych oraz zmian w rozgrywce.
Survarium to gra MMOFPS, której akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, opanowanym przez naturę. Produkcja obecnie znajduje się w fazie zamkniętych beta testów i ma zostać udostępniona szerszej publiczności w drugiej połowie bieżącego roku. Za tytuł odpowiada studio Vostok Games, założone przez byłych pracowników GSC Game World.