XRumer – program pod Windows służący do pozycjonowania stron internetowych. Aplikacja automatycznie rejestruje się na popularnych typach forów dyskusyjnych i spamuje je postami z linkiem do wybranej strony, dzięki czemu liczba odwiedzin na stronie wzrasta, podobnie jak pozycja w wynikach wyszukiwarek internetowych. Obsługuje automatyczne rozpoznawanie CAPTCHA, aktywacje e-mailowe przed wysłaniem wiadomości na forum, rejestrowanie nowych e-maili, użycie proxy (tak by administrator forum nie zorientował się po adresie IP że spamuje go ta sama osoba). Potrafi też dodawać wpisy na blogach oraz księgach gości, choć nie jest to jego głównym zadaniem.


  • Automatyczne zakładanie skrzynki pocztowej na ogólnodostępnych serwisach.
  • Potwierdzania e-maili akywacyjnych, niezbędnych do zakończenia procesu rejestracji na forum/platformie blogowej.
  • Uzupełnianie (tworzenie) danych profilowych użytkownika, których program używa do rejestracji na forum - możliwość używania wielu zmiennych celem tworzenia unikalnych nicków.
  • Możliwość umieszczania linków w danych profilowych - widocznych na stronie profilowej użytkownika.
  • Tworzenie nowych tematów na forum lub odpowiadanie w istniejących już wątkach. Program potrafi wyszukać powiązane tematycznie wątki lub umieszczać posty w kategoriach bez określonego tematu.
  • Możliwe jest zakładanie określonych tematów z jednego konta użytkownika, następnie odpowiadanie na dany temat z odrębnego konta - utrudnia to moderatorom zaklasyfikowanie wpisu jako spamowego (gdy wpisy powiązane są tematycznie).
  • Wysyłanie prywatnych wiadomości do użytkowników forum.

Nie jest do żaden fejk.
Do obsługi będzie potrzebny VMWare Player
**Ukryta zawartość: Odpowiedz w temacie w celu odblokowania zawartości**


Linki sponsorowane