PDA

Zobacz pelna wersje : New Help

Inectic
16th February 2010, 11:30
Witam
Chciałbym was prosić o wstawienie linków, gdyż nie mogłem znaleźć nigdzie takich oto botów, hacków. Może to dla was sie wydawać banalne, ale ja szukałem w opcji szukaj, albo linki wygasły.

Potter bot - oczywiście leczenie, ewentualnie mana coś gdzie ustawiaś jaką ma używać miksturke i wtedy, gdy będziesz miał odpowiednią ilość hp, many.
Drop Hack - taki klikający z co jakiś odstęp czasu bo jak mam takiego co zbiera od razu to ludzie się kapią od co chodzi.
Jeśli jest taka możliwość to, żeby mógł grać lota innym bo jak na razie to tylko jak się włączy to pt i sie wyloguje, a z tym za dużo zachodu, ale jeśli nie macie to sobie poradze. NIE AKTUALNE

Lob Hack - zależy mi na takim, aby wyglądało to jak bym używał pelerynki i żeby nie zwoływało do mnie innych graczy. Wdziałem takie coś u kilku kolesi na dzikusach. TYLKO JAK ONI TO ROBIĄ, ŻE WALĄ NIE MACHAJĄC MIECZEM?

DZIĘKI NAJBARDZIE ZALEŻY MI NA LOB HACKU

WSTAWIAM PONOWNIE GDYŻ NIE MOGĘ ZNALEŹĆ MOBLOCKA TAKIEGO JAK PELERYNKI, a oczywiście nie udzielono mi pomocy gdyż zamknięto temat :sauer044:

Pozdrawiam ;)

Toreto
16th February 2010, 21:52
Tutaj masz poterbota by ME http://forum.swiatgier.eu/strefa-gier/mmorpg-3d/metin2/metin-2-bots-hack-exploits/20603-bot-do-potw-w-p-pe.html

Inectic
17th February 2010, 08:12
Dzięki, teraz tylko potrzebny mi ten mob hack