PDA

Zobacz pelna wersje : Potter, Drop, Lob

Inectic
15th February 2010, 13:03
Witam
Chciałbym was prosić o wstawienie linków, gdyż nie mogłem znaleźć nigdzie takich oto botów, hacków. Może to dla was sie wydawać banalne, ale ja szukałem w opcji szukaj, albo linki wygasły.:smilie_help:

Potter bot - oczywiście leczenie, ewentualnie mana coś gdzie ustawiaś jaką ma używać miksturke i wtedy, gdy będziesz miał odpowiednią ilość hp, many.:party017:
Drop Hack - taki klikający z co jakiś odstęp czasu bo jak mam takiego co zbiera od razu to ludzie się kapią od co chodzi. :teufel017:
Jeśli jest taka możliwość to, żeby mógł grać lota innym bo jak na razie to tylko jak się włączy to pt i sie wyloguje, a z tym za dużo zachodu, ale jeśli nie macie to sobie poradze.
Lob Hack - zależy mi na takim, aby wyglądało to jak bym używał pelerynki i żeby nie zwoływało do mnie innych graczy. Wdziałem takie coś u kilku kolesi na dzikusach. TYLKO JAK ONI TO ROBIĄ, ŻE WALĄ NIE MACHAJĄC MIECZEM?:teufel041:

DZIĘKI NAJBARDZIE ZALEŻY MI NA LOB HACKU:liebe013:

Pozdrawiam ;)

szymcio
15th February 2010, 17:55
jak nazwales dh ja wystawilem wiec sobie znajdz i moblocka tez a autopotter jest ich pelno...zamykam