PDA

Zobacz pelna wersje : jak wykonac bunny hop itp (ogólnie poradnik)

Hidan20
17th January 2010, 16:43
1.Bunny Hop
Skrypt:
a ) Wklejamy go do cinfigu (przykładowe C:/Program Files/Counter-Strike/cstrike)
;alias +Rhox.1 "alias _special Rhox.1; Rhox.1"
;alias -Rhox.1 "alias _special; Rhox.2"
;alias Rhox.1 "Rhox.3; wait; Rhox.2; wait; special"
;alias Rhox.2 "-jump"
;alias Rhox.3 "+jump"
bind "space" "+Rhox.1"
Skaczesz scrollem kręcąc do góry

b ) Biegnij do przodu i w tym samym momencie przykładowo: puść W, nacisnij A, skocz ( przewin rolka myszy do dołu), i skieruj myszką na lewo o jakieś 45 stopni. Powtorz to tylko teraz w prawą strone.

c ) Dla początkujących z BH:
Staraj się skakać w jedną stronę czyli tak w kółeczku by wyczuć ten odpowiedni moment, gdy trzeba ponownie się odbić. Trzymać cały np A, kierować myszką w lewo i skakać. Później spróbować skakać na przemian w obie strony lewa, prawa, lewa, prawa.

2.Long Jump
Polega na tym samym co BH tylko daaaaalej skaczesz smile.gif

a ) Podstawą do wykonania jest tak zwany air-strafe. Jest to nic innego, jak technika, pozwalająca przyspieszyć w trakcie lotu. Aby skoczyć, należy wziąć rozbieg oraz wykonać skok, poprzedzony tak zwanym pre-strafe (czyli kombinacja klawiszy „W” oraz „D”/”A”). W trakcie lotu najważniejszym punktem będzie puszczenie klawisza odpowiedzialnego za bieg/chód do przodu. (Domyślnie klawisz „W”). W tym momencie musimy zacząć swój air-strafe w powietrzu. Aby go wykonać, należy wcisnąć klawisz odpowiedzialny za ruch w bok („A” lub „D”) i wykonać ruch zgodnie z wciśniętym klawiszem, czyli odpowiednio w lewo lub w prawo.

b ) Skoro wiemy już jak strafe’ować w locie, możemy oddać skok dalszy niż ten zwykły. LongJump polega na wykonywaniu na przemian ruchów, o których pisałem w poprzednim punkcie. Czyli po prostu wciskamy na przemian klawisze „A” i „D”, machając w tej samej chwili myszą odpowiednio lewo i w prawo. Przy lądowaniu należy nacisnąć klawisz kucnięcia (Domyślnie „CTRL”), aby nie potknąć się o krawędź naszego lądowiska. Brzmi całkiem łatwo, prawda? Jest jednak pewien haczyk… Skok taki nie trwa więcej niż sekundę, w czasie której musimy skoordynować nasze ruchy tak, aby dolecieć do celu. W tym momencie bardzo ważne jest aby nie poddawać po pierwszych kilkuset nieudanych próbach i konsekwentne dążenie do celu

Przykładowy filmik : Long Jump Tutorial | Counter Strike Rush (http://csrush.com/blog/long-jump-tutorial)

3. Matrix Jump.
a ) Żeby wykonać Matrix Jumpa potrzebujesz c4 w chwili przeładowywania podskakujesz i równo z podskokiem zmieniasz na c4

5.Dla zaawansowanych graczy lub nie.

a ) Odgłosy na de_cbble
Podczas gry usłyszysz beczącą owcę kiedy:
-gracz idzie 'matrixem'
Kiedy będziesz słyszał skrzeczące kruki to:
-gracz jest w pobliżu 'matrixa' ;

b ) Grzmoty na de_aztec
Słychać grzmot kiedy ktoś znajdzie się w jednym z tych czterech miejsc:
-w momencie przejścia przez połowę wiszącego mostu,
-podczas wyjścia przez bramę
-w razie wejścia/zejścia po schodach do wody,
-w chwili przejścia, któregoś z graczy przez bramę, którą terro wychodzą na galerię ze swojego respa;

c ) Odgłosy na de_train
Na mapie usłyszysz szczekanie psów kiedy:
-ktoś znajdzie się pod wagonem,
Będziesz słyszał lecący samolot kiedy:
-gracz będzie się znajdował na wagonie;

KanterStrajk
31st January 2010, 19:17
Nie radze używać tego skryptu osobom posiadajacym konto steam, no chyba ze chcecie miec je zbanowane :D

nik1996
5th February 2010, 14:25
thx przydalo sie

rolnik591
2nd October 2010, 00:17
Nie wiem czy dobrze mówie ale ten skrypt jest bodajże na steam nie przydatny.
Kiedys próbowałem skryptów na BH na steam ale nie czytało mi "_special" pisało tak : "Unkown Command special"
Czyli... Nie wiem czy bana sie za to na steam dostanie. U mnie nie działa ale nie zniechęcam bo na nonsteam to przydatny skrypt ^^

maciekx1x
4th December 2010, 20:27
kurde , tyle czasu sie tego ucze i nie wychodzi :p